Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz-támogatók, titeket nem...

Fidesz-támogatók, titeket nem zavar, hogy egy eredetileg polgári jobboldali párt könyékig nyúl a bulvárba napi szinten és ma már mondjuk egy Fábry Sándor helyett Majka, Dopeman, Kis Grofó, Tóth Gabi, Győzike reprezentálja a "kulturális" bázist?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés komoly, a tényleges fideszeseket kérdezem.


Mielőtt válaszoltok és azzal jöttök, hogy "há' de a másik oldal sem volt jobb, a 90-es években az SZDSZ tolta a gagyit", elárulom, hogy ezzel nagyjából egyet is értek, én pedig nem vagyok megveszekedett orbángyűlölő, kulturálisan inkább jobboldalhoz állok közel, soha életemben nem szavaztam a DK-MSZP-Momentum társaságra és nem is fogok, volt nem egy ügy az utóbbi 14 évben amivel akár még egyet is értettem a kormánnyal, pl. a kerítésépítés vagy a kötelező migránskvóta elutasítása. Nem vagyok ugyanakkor szélsőjobbos sem, tehát önmagában a "másik oldaltól" való félelem vagy az iránt érzett gyűlölet még nem fog motiválni. A mostani pártok közül a Második Reformkor tetszik leginkább, Magyar Pétert pedig egyelőre érdeklődéssel, de óvatosan figyelem. Szóval próbáljatok meg ne a másik oldalhoz képest számolva nézni a dolgokat.


Értem, hogy van egy politikai harc és ma már minden eszköz megengedett, de most már teljesen kivagyok attól, hogy ide jutott a kormány, hogy Youtube-on az összes nyomorult videó alatt a Blikk, a Metropol és az Origo hirdetése jelenik meg, hogy Magyar Péterrel szemben kizárólag magánéleti, bulvár támadás jelenik meg, hogy az általam nagyra tartott Puzsér Róbertről is mostanában már csakis azt írja a Pesti Srácok és rajta Ábrahám Róbert, hogy nincs igaza, mivel így vagy úgy élt a párjával és egyébként is kövér meg mentálisan beteg, Vona Gáborral szemben is a b*zizás ment ideológiai vita helyett, Márky Zay is gyerekverő lett. Most már az összes megafonos műsor szinte kizárólag Orbán kritikusainak a magánéletét tárgyalja, nem is a politikai véleményeiket, mint mondjuk 9-10 éve. Ez a bulvár mindig is része volt a politikának, de ezzel a Magyar Péter üggyel tetőzött ez be, most már tényleg konkrétan a politika maga a bulvár és Fidesz a Blikken keresztül üzen a választóknak. Ez pedig szomorú és szánalmas.


Kis Grofó, Fásy Ádám, Dopeman, Majka, Tóth Gabi, Győzike, folyamatosan ilyen emberek, ilyen szennynél is alantasabb kulturális bűnözők vallják meg a fideszességüket, míg a hagyományos polgári jobboldali emberek szinte teljesen eltűntek. Hol van manapság egy Makovecz Imréhez hasonló valaki a Fidesz körül? Ez titeket egyáltalán nem zavar? Értem, hogy nyerni kell a gonosz "woke" ellen, de ha minden érték megy a kukába a minél nagyobb győzelem érdekében, akkor mi marad, kik lesznek azok akik nyernek?


Ha jobboldali nézőpontból gondolkodtok, mi lesz a hazai jobboldallal, ha egyszer majd megbukik a NER? (mert egy nap meg fog) A kulturális bázis teljesen el lett pusztítva, honnan fog építkezni utána bárki, aki magyar és jobboldali lesz ha a jobboldaliság Dopemant és Majkát jelenti?



ápr. 4. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Nem. Felőlem elpusztulhat az ország is, romokba is dőlhet DE GYURCSÁNY SOSE LEHET TÖBBÉ HATALMON!
ápr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Az első válaszoló nem éppen a gondolkodó kategória, én pedig nem fideszes.


Szerintem emiatt fog a fidesz szétszakadni, egy kulturális sivatagot hoztak létre a NERen belül.


A nemzeti mázzal próbálják eladni a gagyit, Tóth Gabit meg a Kálmán amatőrködését..


Az ilyen 1-es válaszoló féle jobbágynak jó a Bunyós Pityu meg a Nótár Méri, de létezik azért egy olyan réteg is az országban akiket érdekel az igazi kultúra.


Aki pedig rendes kultúrát akar, az szinte csak a lipsiktől kaphatja meg.

A színházaktól kezdve az énekesekig, a legjobb művészek mind függetlenek a hatalomtól


Mert ha a kreativitást pártérdekek közé szorítjuk abból propaganda készül és nem kultúra.

ápr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Ezek a bulvártémák a hétköznapi életet nem érintik, páran lemondtak, kibuktak a pártból, de az élet megy tovább. Az említett előadók pedig rétegzenészek.

Sokan sokféle okból szavaznak a fideszre, amíg családilag jobban járunk a fidesz adócsomagjával, addig felőlem bulvározhat a másik csapat nyugodtan.

ápr. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 jpeacefuler ***** válasza:
0%
Van ott mèg bőven kormánypárti híresség, csak azok nem akarnak politikai színpadon szerepelni.
ápr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Ki? A tehetséges emberek többsége elkerüli a fideszt, oda az megy aki nem tud megélni a tehetségéből.


Nem véletlen hogy Kálmán sopánkodott amiatt hogy nincsenek sikeres jobboldali művészek.


A művészet és a seggnyalás nem kompatibilis egymással, mert a propaganda nem művészet.

ápr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

„A művészet és a seggnyalás nem kompatibilis egymással”

A politikus és a tisztesség sem kompatibilis egymással, bármelyik oldalt is nézzük.

ápr. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Az ilyen 1-es válaszoló féle jobbágynak jó a Bunyós Pityu meg a Nótár Méri, de létezik azért egy olyan réteg is az országban akiket érdekel az igazi kultúra."

Jobbágy..., ez tetszett:D

ápr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A fidesz csak mondja magát polgári jobboldali pártnak, de soha nem volt az.

A mindenen sápítozó nyárspolgárok populista pártja jobb meghatározás, mert mindig is ez volt a fidesz. A nyárspolgárok a legnagyobb fogyasztói a bulvárnak és a dáridó szintű zenének, amit ezek a művészek képviselnek.

A normális polgári jobboldalnak semmi köze a fideszhez sem ideológiában, sem kulturálisan.

ápr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!