Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, ha "véletlenül"...

Lord Gauldoth kérdése:

Fideszesek, ha "véletlenül" autóbalesetben elhunyna Magyar Péter a napokban, akkor elhinnétek-e, hogy véletlen, és ezek után is a Fideszre szavaznátok-e?

Figyelt kérdés

Szükségtelen kiírások:


Nem feltételezem, hogy ilyet tennék már csak azért sem, mert szerintem hasznukra sem válna.


Nyilván történhetne véletlen is, és sok minden függ a körülményektől de remélem a kérdés lényegét értitek majd.


Nem kívánom ezt az eseményt


Simán azt szeretném felmérni, amennyire itt lehet, hogy mit gondolnátok akkor, ha itt is bejönnének a balesetek mint pl. Oroszországban, Kínában.



ápr. 5. 14:32
A kérdező szavazást indított:
A Fidesz jól tenné, ha eltenné láb alól, és rájuk szavaznék.
Elhinném, hogy véletlen, ha a hatósági jelentés ezt állítaná, ezért maradnék a Fidesznél.
Nem hinném el, hogy véletlen, nem értenék egyet, de ettől még nem pártolnék el tőlük.
Ha ez történne, akkor biztos lennék benne, hogy nem véletlen, és elállnék a gyilkos csoport támogatásától.
13 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Magyar Pétertől függetlenül is fidesz szavazó leszek addig, amíg valaki más elő nem áll valami jobbal. Mindig el szoktuk mondani, hogy sokan sokféle okból szavaznak a fideszre, amíg családilag jobban járunk a fidesz adócsomagjával, addig nem fogunk másra szavazni, ehhez nem kell se bulvározás, se "véletlen" baleset. Vidéken meg pláne, az ellenzék régóta képtelen megszólítani az ott élőket.
ápr. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
#1 anyám borogass. Gyakorlatilag minden mondatod blődség...
ápr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Hidd el kérdező, hogy a most fideszre szavazók jelentős része is várna már egy támogatható jelöltet az ellenzéki oldalról.

Mert ha a jelenlegi idióták és a fidesz között kell választani akkor a kisebbik rossz elve alapján maradjon a fidesz.

A labda évek óta az ellenzék térfelén pattog.

ápr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Ha ilyen baleset történne, azzal inkább az ellenzéki politikusok járnának jól, nem fidesz
ápr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

2. Pedig igaza van! A legtöbb ember az egykulcsos adó miatt szavaz oda. Amíg az ellenzék minden pártja azzal kampányol, hogy a középosztálybeli már gazdagnak számít és a második és sokkal magasabb adókulcsba tartozzon, nem fognak rá szavazni. Pláne, hogy ez az elvont összeg általában segélyek formájában a tudjukkikhez kerül.

A DK 5 oldalon tárgyalja a cigányok felemelését és segélyezésétva programjában. Bocsi, de nem, a szociáldemokrácia már nem divat.

ápr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#4 Írtam is. Csak a hozzállás érdekel.


#3 Nem értek egyet, de nem akarom kifejteni, mert akkor ez is elmegy abba az irányba, amiről már van 6000 kérdés itt fent. (Röviden a véleményem, hogy Gyurcsány is Fidesz, és 2010 előtt sem volt rosszabb mint most.) De a kérdés az most másról szól.

ápr. 5. 14:53
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Mivel a felmérések alapján a többi ellenzéki párttól szipkáz el szavazókat Magyar Péter, én Gyurcsányra gyanakodnék előbb. Amúgy sem attól függ, kire szavazok, hogy ki halt meg, engem a jövő érdekel.
ápr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Persze. Mindent elhiszek amit a papagáj média mond. A 2 millió agymosott táborát erősítem.
ápr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
37%
#5 az a probléma, hogy amíg ilyen ostobákkal van tele az ország, mint te, akinek létezik a pedesz és a szociáldemokrácia (alias dk) addig nem lesz itt kormányváltás és folytatódik Magyarország módszeres lerablása és lezüllesztése. Gratulálok, remélem a rabszolga munkát végző unokáid büszkék lesznek rád: "nagyapa két zsemlével többet tudott venni a szánalmas fizetéséből 2020-ban az egykulcsos adó miatt, ezért én robotolhatok 40 évet az általános iskola után, amíg meg nem döglök".
ápr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%

Figyelj, ezek ócska, felesleges erőlködések...

Nekem qrvára mindegy, hogy Magyar Péter el- hal, haknizik, celebkedik, bármi...

Én 2010 óta látom, érzékelem,hogy előre lépünk, az egész család, ismerősök, barátok rokonok.

Ezért szavazok a Fideszre.

Amíg ezt érzem, tok mindegy, nem érdekel, hogy a politikai színtéren ki mit csinál, a Fideszre szavazunk.

Immár a párommal bruttó 1 millió 400 ezret keresünk, állami szektorban, van szép ház, két autóval, és 25 millió megtakarítás...

Tudod, hogy hol álltunk 2009 környékén?

A csőd szélén, devizahitellel, munkanélküliség, borzalmas rezsi és még sorolhatnám...

Ilyen egyszerű!

ápr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!