Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz Karsai sorsa?

Mi lesz Karsai sorsa?

Figyelt kérdés

ápr. 6. 14:33
1 2
 1/20 hypno ***** válasza:
100%
Meg fog halni.
ápr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%

Tudom milyen kegyetlen ez a betegség, segítettem egy ilyen ember ápolásában. Sok jóra már ne számítson.

Már nem nagyon fog kikelni az ágyból. Pár hónap, esetleg 1 év vegetálás után meghal. Majd szépen lehet pelenkázni... Elkésett azzal, hogy öngyilkos legyen.

ápr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

#2, én úgy tudom, hogy ritka gyorsan jelentkezett nála a betegség, és a leépülése is nagyon rohamos. Abban az időtávlatban pedig nem nagyon van lehetősêge ilyen törvényeket megszavaztatni, ha a törvényhozás nem partner...

Pedig még csak nem is az euthanázia legalizálását kérte, hanem hogy ha valaki segédkezik benne (mondjuk azzal, hogy kiutaztatja olyan országba, ahol ez legális), akkor azt ne ítéljék el emberölésért...

ápr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos mérhetetlen szenvedések között megfog szegény halni.
ápr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
13%
Meghal mint mindenki. Van akinek nehezebb sorsot adott az Isten.
ápr. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Csak Orbán meg ne ölesse.
ápr. 8. 11:37
 7/20 anonim ***** válasza:
14%

Miért nem lesz öngyilkos ha ennyire zavarja?

A helyében már rég véget vetettem volna az életemnek, anélkül, hogy ekkora drámát rendeztem volna.

ápr. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Azért, mert másokért is küzd.
ápr. 8. 12:47
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
Igen , azt nem érted 7-es , hogy élete maradék részét arra próbálja feltenni, hogy segítsen azoknak akikben nincs ennyi kitartás, és tudás, hogy küzdjenek a jogaikért. Nem magáért már másokért is küzd. Persze lehetne valahogy öngyilkos, de ha már így is úgy is meghal legalább így talán jobbít valamit, elindít egy folyamatot. Talán.
ápr. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%

#5 Ki a csuda az az isten?

Semmi kifogásom ellene, ha valakik ilyen babonaságban hisznek, de a hitüket és a következményeit - hónapokig tartó kínhalált - ne erőltessék rá másokra.

ápr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!