Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2018 óta valamiért csak a...

2018 óta valamiért csak a FIDESZ-t látom Magyarország egyetlen mentsvárának, megbízható, illetve védelmező politikai pártjának, miért lehet ez?

Figyelt kérdés

A 2018-as választások előtt én is ellenzékiként definiáltam magam, azonban mikor 2018-ban is ők nyerték a választásokat, számomra minden megváltozott. Rájöttem, hogy felesleges az ellenzék, felesleges egy olyan politikai pártot bírálni, akit akkor már a 3. ciklusra választottak meg, mivel mindent jól csinálnak! Ha nem lennének topon, akkor senki nem szavazna rájuk. Be kell látni, hogy az ország csak Orbán Viktorral fejlődik, valós veszélyek súlytanák hazánkat, ha ő nem volna, mint politikai élszereplő. Csak neki köszönhetjük azt is, hogy nincs jelen hazánkban is az orosz-ukrán konfliktus kilátástalanságából fakadó félelem.


A kérdésem inkább arra irányulna, miért változhattam meg ennyire, miért imádom a FIDESZ-t?



ápr. 6. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Mert az agyad elrohadt a propaganda hatására. Régen én is M1et néztem de kb 1 hét után rájöttem, hogy fizetett propaganda.
ápr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%

Mert rájöttél, hogy csak rosszabb lehet.


Kellene egy normális nagyar ellenzék, ami nemzeti. De ezt az asszonyverőt is Sorosék finanszírozzák. Beengedik afrikát a transzokat az ovikba, a rezsi böszmeség, minimálbér baromság ez így tré

ápr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

2# Te szeklemi fogyatékos 1 hete még nem is fizették a sorosék. :D


Istenem, milyen ostoba egy nép ez a magyar. Komolyan mondom az afrikai vendégmunkásoknak több eszük van mint a vidékieknek. Nem csoda hogy a fidesz lecseréli őket.

ápr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Ma úgy látszik, ilyen troll nap van.
ápr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A "troll"ozóknak, meg ellenzéki provokátoroknak üzenem, attól, mert valakinek más a világnézete, más a világlátása, és értékeli a hazáját és szeretne egy igaz NEMZEThez tartozni, attól még nem lesz sem fizetett propagandista, sem troll. Csak nehéz lenyelni a békát, elfogadni a valóságot, hogy 2/3!
ápr. 6. 16:47
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
És még tudja fokozni. Ez egy mestertroll :)
ápr. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"értékeli a hazáját és szeretne egy igaz NEMZEThez tartozni, attól még nem lesz sem fizetett propagandista, sem troll. "


Teljesen jogos. Csak egy idióta lesz. Egy normális ember, aki gondolkodik is, nem akar egy ilyen rendszerben élni, ahol mindenkit ellehetetlenítenek, elhallgatatnak, és ha valami nem tetszik lejáratnak. Az oktatás a béka segge alatt, az egészségügy teljesen leépítve. Az orvosok túl idősek már, a fiatal orvosok elmennek külföldre. (10-ből 9 orvos külföldön folytatja tovább). Pedagógusok nincsennek megbecsülve, mentősök sincsennek, tüzóltók se. A mezőgazdaságot teljesen kicsinálják. Mindenhová bevásárolják magukat és vállalatokat tesznek tönkre, ha nem sikerül nekik. Kisebb cégeknek amelyek nincsennek Fidesz közelségbe esélyük sincs. A nyugattal szemben teljesen megutáltatják a magyarok, ha magyarként elmész például Ausztriába dolgozni, akkor egyszerűen szégyelled azt, hogy magyar vagy, mert összehasonlítanak Orbán királlyal, hiszen ő miatta vagyunk ott ahol vagyunk. Az agresszor oroszokkal játszunk össze, ahelyett, hogy elítélnénk őket a tetteikért. Lehetne sorolni ezer okot, de felesleges, mert neked ez kell. Neked az kell, hogy egy katasztrófálisan mélyrepülésben zuhanó országban élni, mint egy olyanban, amelyben szabad vagy és nem kell minden hónapban küszködnöd a túlélésért.

ápr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Alex Fly ***** válasza:
@5: akkor az nem beszélhet elismeréssel egy hazaáruló tolvajbandáról, amelyik éppen azon ügyködik, hogy végérvényesen elássa ezt az országot...
ápr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert vak vagy!

És nem kicsit!

ápr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!