Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter győzni fog 2026-ban?

Magyar Péter győzni fog 2026-ban?

Figyelt kérdés

ápr. 7. 01:52
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
69%

#30 oks, akkor ha egy új politikai szereplő Ford autóval járna, vagy kiderülne Disney meséket nézett a gyerekeivel, akkor az nálad az is off?


(Henry Ford és Walt Disney is antiszemita volt)

ápr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
84%
2002-ben a fidesznek még voltak tervei, céljai amik mára teljesen elkoptak. Sokan vannak úgy azzal, hogy 2002-ben még fidesz pártiak voltak, de mára már kiábrándultak. Most ezzel nem mondtál nagyot, csak háborogsz de nem gondolkodsz előtte.
ápr. 8. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
76%
2002....ember, az 22 évvel ezelőtt volt. 22 éve te mindent pont úgy gondoltál mint ma igaz? Sőt minden ugyan olyan is volt mint ma igaz?
ápr. 8. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
79%
Egyesek legalább ne szólalnának meg, és úgy okosabbak maradnának.
ápr. 8. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
39%

Nem fog győzni. Annyira lejáratja a volt neje, és pl én személy szerint hiszek neki.

Ez a magyar egy pszichopata nárcisztikus hatalomvággyal terhelt ember. Kell ez ide nekünk?

ápr. 8. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim válasza:
0%

Egyetértek az előző hozzászólóval.

A kormányzati média már is offenzívan lép fel ellene.


Magyar Péter nem hinném, hogy eltudná mozdítani a mostani kormányzatot önerőből. Már előtte is voltak olyan exNER tagok, akik azt hitték, hogy sikerülhet.

Lásd: Simicska Lajos volt médiamogul és üzletember. [G nap]

ápr. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
85%
Ez most valahogy más úgy érzem. Ha mégsem jön össze, hát engem az se érdekel, örökké nem fog létezni a fidesz akkor se. Itt minden csak egy átmenet. Egyébként lassan felnőnek azok a generációk, akik teljesen máshogy gondolkodnak, lecserélődnek az emberek, így a kormány is le fog. Ha nem most, nemsokára, úgy érzem.
ápr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 BécsiFehér ***** válasza:
#24: Mielőtt birkázol, meghallgattad miket mondott ott a hosszútávú céljairól? Nem gondolom.
ápr. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 BécsiFehér ***** válasza:
68%

#35: "egy pszichopata nárcisztikus hatalomvággyal terhelt ember"

Mint általában mindenki, aki politikusnak áll. Vagy multi-cégnél magasabb vezetői posztot tölt be. De oda az ilyeneket várják, és lehet, hogy pont ők valók oda, nem az, akiben egyáltalán nincs hatalomvágy. (Állítólag Steve Jobs is pszichopata volt, és a pszichopata alatt ne azt értsük, ami a sorozatgyilkosokról él bennünk.)

ápr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem pszihopata. Én hiszem, hogy vannak normális emberek is ebben a szférában. Ne általánosítsunk. Inkább csak arról van szó, hogy nagy számban inkább pszihopaták jutnak sikerre. Van egy elnök akinek a nevét sajnos nem tudom és azt se, hogy melyik országot vezeti, de nem is ez a lényeg. Szóval ez az elnök eladományozza a fizetése 80%-át, és ugyan él szerényen mint egy polgár a feleségével. Ezt pár éve egy cikkben olvastam. Van ilyen.
ápr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!