Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter győzni fog 2026-ban?

Magyar Péter győzni fog 2026-ban?

Figyelt kérdés

ápr. 7. 01:52
A kérdező szavazást indított:
Győzni fog. 🇺🇸
Nem fog! 🇭🇺🧡
85 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
45%

MZP-re emlékszel még? Hol is van ő most?

Pedig épp 2 évvel ezelőtt volt ő az aktuális kormányváltó messiás.

Na, pont ennyire fognak az emberek emlékezni Magyar Péterre 2 év múlva.

ápr. 7. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
55%

Miért kell USA zászlót kitenni? Dr. Magyar Pétert nem támogatják külföldről, ez hazugság. Benne van a nevében is H magyar.


"Nem fog" mellé inkább kínai vagy orosz zászlót tehettél volna...;)

ápr. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
48%

#2 Most tényleg ennyire hülye vagy? TE írtál ki egy kérdést és én meg válaszoltam.

Miért nem írtad ki hogy csak azok válaszoljanak neked akik éltetni fogják az új messiást és szentül hiszik, hogy győzelemre vezetik a szegény elnyomott ballibeket?

ápr. 7. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
54%
Értelmes polgár nem szavaz zűrös alakra. Magyar Péter ugyanúgy a süllyesztőben fogja végezni, mint az összes többi politikus, aki azt hitte, hogy választást nyerni a FIDESZ sárba tiprásával lehet.
ápr. 7. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
#6 Rendben, akkor nem, de fordítsuk meg a kérdést. Kire szavaz akkor az "értelmes" ember, tehát aki nem zűrös alak, nincsenek korrupciós ügyei, közpénzcsalás, gyanús megtakarítások, manipulált hangfelvételek (jobb, és baloldalról egyaránt) stb-stb..?
ápr. 7. 03:52
 6/51 anonim ***** válasza:
38%
ez egy jó kérdés, üdv Dublinból, valszeg má senkiresem
ápr. 7. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
77%
Még messze van, nem tudom.
ápr. 7. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
62%

Azt mondta a beszédében, mostantól minden más lesz. Szerintem kamuzik, de meglátjuk jövőhéten, más lett-e...


Azt is mondta, gyurcsány és urambátyám rendszer nem (a fidesszel azért összefogna), de mégis szerepelhet a tv csatornákon.

Engedik elmondani a véleményét, üres ígéreteit... akik valóban, garantáltan változást akarnak, az a szövetség, aki tenni akaró civilekből áll, nem szerepelhet, akkor hogy is van ez?

ápr. 7. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
76%
Hogy győzni fog e , az sok mindentől függ, mi lesz a programja ki lesz mellette ki ellene, ez most még korai pár hónap múlva lehet jobban jósolgatni.
ápr. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
55%

Győzni fog 🇭🇺


Nem fog 🇷🇺

ápr. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!