Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hányan voltak Magyar Péter...

Hányan voltak Magyar Péter vezette április 6.ai tüntetésen?

Figyelt kérdés

ápr. 6. 20:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
100 ezres számban mérhető
ápr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
4%

Maximum 30-40 ezren lehettek, ami elégé szánalmas! Ahhoz képest, hogy 1.8 millió szavazója van a baloldalnak, amit még Márki-zay Péter is össze tudott szedni! Ebből tudott 30-40 ezret mozgosítani Magyar Péter, ami végtelenül szánalmas!


Az egész internet rajta röhög!

ápr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
45%
Kimentem kiváncsiságból! Brutális tomegnyomor. Élvezhetetlen egymást tologatták az emberek jobbra balra hogy előre menjenek.
ápr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

3* vagyok

Volt több fiatalember aki mert nem látott felmaszott egy vérszilvafára. Olyan párás fülledt légkör volt hihetetlen. Ennyi embert egyszerre egy helyen én még nem láttam még koncerten se

ápr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Szolovjov ***** válasza:
3%
Nem tudom, de túl sokan. Honnan akasztanak le hirtelen ennyi agyhalott idiótát?
ápr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
4%
Mindig vannak örök elégedetlenkedők akik azt hiszik,hogy majd ők megváltják a világot.Pár tízezres tömeg nem nagy,Orbánék képesek 500 ezer embert is kivinni az utcára.
ápr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
11%
Az odáig megvan hogy Magyar Péter is Orbánék bábja?
ápr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%

6*


Orbán már egy öreg csataló

ápr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

"Maximum 30-40 ezren lehettek, ami elégé szánalmas! Ahhoz képest, hogy 1.8 millió szavazója van a baloldalnak, amit még Márki-zay Péter is össze tudott szedni! Ebből tudott 30-40 ezret mozgosítani Magyar Péter, ami végtelenül szánalmas!



Az egész internet rajta röhög!"


Az Origo szerint pár százan voltak, szóval inkább rajtatok röhög az egész internet, hogy mennyire tudatlanok vagytok. :D


Fényképek alapján, az elfoglalt terület alapján olyan 100 ezer fő volt.

ápr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

2-es:

Mintha csak az Origo propagandát hallanám... tőle idézted?

ápr. 6. 22:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!