Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mire jó ez a struccpolitika,...

Mire jó ez a struccpolitika, hogy sokan bebeszélik maguknak,h itt mekkora kormányváltó hangulat van, amikor legjobb esetben is max pár100ezer hardcore ellenzéki élteti Magyar Pétert?

Figyelt kérdés

Ugyanaz a pár100ezer,aki anno MZP-t,Vona Gábort is éltette, nem látok érdemi különbséget. Mindegyik esetben ez a 100ezres tömeg letorkolt minden józanabb meglátást,hogy aztán egy nagy pofáraesés legyen a vége.

Én rühellem a NER-t,de esküszöm nem értem ezt a vágyvezérelt gondolkodást. Attól,hogy ilyen erőszakosan azt beszélik be sokan maguknak,h itt mekkora kormányváltó hangulat van,az még nem fog változtatni a valóságon. Ezek az emberek hajtják leginkább a fidesz malmára a vizet, mert hamis megerősítést adnak saját maguknak és a kis buborékjuknak, elbízzák magukat, a nem hardcore fan de fideszre szavazó réteget lehülyézik, a bizonytalanokat,kétkedőket,kritikusokat meg lesöprik ,lehurrogják a francba, ezzel végképp elvéve a kedvüket az egésztől, és kész is a szokásos 2/3 recept. Sztem ez a pár 100ezres radikális tömeg okozza legnagyobb kárt,és adja a legnagyobb hatalmat a fidesz kezébe ezzel az ellentmondást nem tűrő ,minden más véleményt lesöprő viselkedéssel.


ápr. 7. 09:51
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"Ugyanaz a pár100ezer,aki anno MZP-t,Vona Gábort is éltette"

Aligha hiszem, hogy ugyanaz a pár 100ezer éltette volna Vonát, mint MZP-t, te valahol nagyon eltévedhettél szerintem.

ápr. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!