Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem struccpolitika az, ha...

Nem struccpolitika az, ha köztünk élő csoportoknak (például a melegeknek) nem ismerjük el azt a jogot, amit mások kapnak?

Figyelt kérdés

Nincsenek többen mint régen, mindig is köztünk éltek. Azzal, ha nem ismerjük el pl a házasság jogát nekik, vagy azzal, hogy a társadalom elítéli őket, ne "melegkedjenek"* látható helyen, azzal igazából csak a saját szemünket kendőzzük el, nem? Hiszen itt voltak, itt vannak, itt lesznek, a kérdés csak annyi, hogy hajlandóak vagyunk ezt tudomásul venni, vagy elkendőzzük a valóságot.


*"melegkedés" alatt azt értem, mikor pl pár éve feljelentés történt, mert két férfi csókolózott egy fürdőben, míg ugyanez hetero pároknak el van nézve.. De már akkor is kapják a lesúlytó pillantásokat, ha kéz a kézben járnak az utcán


2017. ápr. 1. 16:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
58%
De, az.
2017. ápr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
34%

Ugyanazokat a jogokat élveznek mint bárki már. Ugyanúgy házasodhatnak. Ellenkező neművel.


Az, hogy egy heteró számára gyomorforgató, ha két férfi nyalja - falja egymást, a jóistent hibáztasd, nem foglalhatod törvénybe: de hogy igenis, ne tessék undorodni ettől!

2017. ápr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%

Mi köze a törvénynek a gusztushoz?:)


Elég undorító pl,gyomorforgató,hogy a fizetésed felét elviszi az adó,mégis ez a törvény,nincs mit tenni:D

2017. ápr. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
52%

Hakapeszi,nem körülötted forog a világ.


Képzeld,én meg nem szeretem,hogy a kamionosok miatt több szmog van.

2017. ápr. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

2es, ha egy hetero pár nyalja-falja egymást az utcán, az is gyomorforgató, de ők ritkábban vannak megszólva ezért.. ha meg kézenfogja járják az utcát, akkor meg egyáltalán


A házasság lényege nem az, hogy valakivel összeházasodj, hanem azzal házasodj össze, akivel akarsz. Ha egy pár össze tud házasodni, és egy másik nem, ott bizony sérülnek a jogaik..

2017. ápr. 1. 16:55
 6/26 anonim ***** válasza:
74%

2

"Ugyanúgy házasodhatnak. Ellenkező neművel."


Tudtam, h lesz egy okoska, aki ezt leírja! :D

Nesze, jutalomkeksz.


A jogfosztottságuk abban áll, h te összeházasodhatsz azzal, akit szeretsz, míg ő nem. És tudod, ha szeretsz vkit, nem túl jó opció az, h másvalakit vehetsz el.

De lehet, h ez téged nem érdekel.

2017. ápr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%
A házasságot úgyis elavult dolognak tartják a liberálisok.
2017. ápr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
28%

"A jogfosztottságuk abban áll, h te összeházasodhatsz azzal, akit szeretsz, míg ő nem."


Én sem vehetek el akárkit. Pl. egy másik nőt a feleségem mellé. Nem vehetsz el egy házas másvalakit. Nem veheted el az anyád vagy a húgod. Akárhogy szereted is.

2017. ápr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%

"Képzeld,én meg nem szeretem,hogy a kamionosok miatt több szmog van."


Kétlem, hogy egyedül lennék azzal, hogy viszolygok a homároktól.

2017. ápr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
11%

"Képzeld,én meg nem szeretem,hogy a kamionosok miatt több szmog van."


Aki a közúti szállítmányozók ellen uszít, az vajon megenné az 5 napos kenyeret?Kibírná,hogy nincs mindennap friss?Kibírná,hogy a Tesco vagy a Lidl polcai nem dúskálnak a lassú áruellátás miatt?

Nem hiszem.


A szmog meg hozzátartozik a modern korhoz.Ha nem tetszik költözz a hegyekbe vagy az erdőbe.

2017. ápr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!