Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a vélemény Szentkirályi...

Mi a vélemény Szentkirályi Alexandra legújabb 15 másodperces videójáról?

Figyelt kérdés

Szerintem zseniálisra sikeredett. 15 másodpercben így felhívni a figyelmet a jelenlegi főpolgármester kritikus gyengeségeire rávilágítva saját sokoldalóságára, mellyel valljuk be, a legtöbb magyar rendelkezik.


Egyik szemem sírt, a másik nevetett és egyéb érzések is feljöttek bennem. Én csak azt sajnálom ezután, hogy nem vagyok budapesti, úgy szerintem számomra még nagyobbat ütött volna a videó.


Igen, itt a link, ha kíváncsi vagy, vagy ha csak egy jót nevetnél:

[link]


Minden vélemény és kritika érdekel, írjátok bátran én politikasemleges vagyok.



ápr. 7. 16:16
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Az a poén, ha nem értenéd... A humorérzékedet hol hagytad?... Egyébként abból is lehet sejteni, hogy mennyire tud gyakorlatias lenni, hogy folyton csak posztolgat, mást se tud...
ápr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 Szikszai.B ***** válasza:
68%

Nekem az jutott eszembe, hogy most akkor azért kellene megválasztani Alexandrát, mert tud vezetni, és mert tud angolul?


Az autóvezetési tudás mennyire releváns városvezetési szempontból? Mert szerintem semennyire.


Egy csomó okos embert ismerek, akinek nincs jogsija, és egy csomó hülyét, akinek meg van, ezen kb. semmi sem múlik.


Az angoltudás egy másik kérdés, arra azért jó lenne ráerősíteni.


A villanykörte becsavarása meg egy hülyeség, Karácsony nyilván be tud csavarni egy villanykörtét.

ápr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
11%
Én kettőt is be tudok, akkor lehetek én is főpolgármester?
ápr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
En is be tudok csavarni ket kortet! De a barackot jobban szeretem
ápr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Geri egy Forma 1-es pilóta a Bugatti-nál az egyik párhuzamos dimenzióban, ebből fakadóan nem lehet jogsija ebben a dimenzióban. Ott is sokan szeretik.
ápr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
74%

"Hogyan tud elvezetni egy várost az, aki nem beszél angolul minimum?"

Ahogy teszi ezt már többezer másik polgármester. Például anno Tarlós István, aki nem tud angolul.

"Hogyan tud elvezetni egy várost az, aki nem tud kicserélni egy villanykörtét?"

Úgy, hogy közben feszültség alatt áll? Ilyen Darwin díjas előadásra tényleg kevés retard képes.


Esetleg a programjáról, terveiről valami? Oh, nincs semmi? Nos akkor boldog Karácsonyt!

ápr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
61%
Tényleg, Tarlós Istvánt miért nem cseszegették a tárgyalóképes idegennyelv-tudás hiánya miatt?
ápr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
35%

"Tarlós Istvánt miért nem cseszegették a tárgyalóképes idegennyelv-tudás hiánya miatt?"

Mert azon kívül egy csomó mindenhez értett, így nem volt annyira feltűnő pont ennek a hiánya (meg egy idősebb embertől eleve kevésbé elvárás).

ápr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
35%
Remelem ezek utan folenyesen nyer Karacsony.
ápr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
24%

#18, mi az a "csomó minden", amihez értett? Már a pénzlenyúláson kívül...


Egyébként meg kortól függetlenül elvárás, hogy vezető pozícióban valaki tudjon legalább angolul (igen, Karácsony esetén is kéne az angol nyelvtudás -vagy legalább nem hazudná azt, hogy neki van olyan-).

ápr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!