Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MP mikor fogja bejelenteni a...

MP mikor fogja bejelenteni a pártját?

Figyelt kérdés
Tényleg én nagyon hiszek benne de ilyen téren nagyon kezd elfogyni a türelmem.

ápr. 7. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Ne is mond. Két napon belül nem jelenti be nem is tudom mit fogok csinálni magammal
ápr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Majd kap egy pártot, ami már nyilvántartásban volt a választás kitűzésekor és ezért jelölhet az EP választáson, ahogy kapott egy ilyen egyesületet az önkormányzati jelölésekhez.

Mit türelmetlenkedsz? Április 20. előtt nem is lehet kapni ajánlóíveket, és ráér jelölő pártot április 29-ig bejelenteni.

ápr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Itt vársz erre választ? Miért nem őt kérdezed, noszogatod, valamelyik elérhetőségén? Lehet, hogy ráérősen intézi, mert nem tud arról, hogy ilyen téren nagyon kezd elfogyni a türelmed.
ápr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az új párját bezzeg már bejelentette...🤣🤣
ápr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, bírta-e eddig a fogyó türelmed, de kiderült, melyik felajánlott pártot választotta. A párt ma be is lett jelentve a választásra jelölő szervezetként, mind az önkormányzati, mind az EP választásra.
ápr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5 Bírta :)
ápr. 10. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!