Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Balog Zoltán miért püspök még...

Balog Zoltán miért püspök még mindig?

Figyelt kérdés

Nem kéne lemondania? Szerintetek meddig húzza még?


Direkt politika témában tettem fel a kérdést.



ápr. 7. 20:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Tett valami rosszat? Én nem tudok róla.
ápr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
15%
Mer Ózdi !
ápr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
25%

Mert a reformátusok még nem mondatták le. Az ő dolguk, nem?


"Direkt politika témában tettem fel a kérdést."

Hát pedig hogy melyik egyházban kik püspökök meg kik nem, azt az adott egyház dolga eldönteni, nem a politikáé.

ápr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36%

Balog Zoltánnak annyi tisztsége volt/van, hogy kb. heti szinten mond le valamiről,legalábbis a HVG-ben elég gyakran olvasok ilyen cikkeket,h éppen lemondott ilyen meg olyan jelentősnek mondott,de valójában tök érdektelen tisztségekről, de mintha soha nem fogyna el, nem is értem, hogy tudott valaki ennyi szarságot összegyűjteni.

Azt nem tudom, hogy a református egyházon belül hogy működik a püspökség,vagy az arról való lemondás, de őszintén szólva nem is érdekel, ez legyen a reformátusok baja, én semelyik egyházat nem tartom semmire, így nekem olyan mindegy, hogy ott az egyházon belül hogy bohóckodik tovább. Inkább az a véleményem,h az egyházat és az államot teljesen szét kell választani, és semmilyen állami támogatást nem kéne adni semmilyen egyháznak, tartsák el a híveik ha van rá igény.

ápr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#1 Ő lobbizott Novák Katalinnál, hogy aláírja K. Endre kegyelmi kérvényét, mert Balog Zoltán 100%-ban biztos volt benne, hogy ártatlan a barátja és hogy az igazságszolgáltatás szarul működött ennél az esetben.
ápr. 7. 20:49
 6/15 A kérdező kommentje:

"Hát pedig hogy melyik egyházban kik püspökök meg kik nem, azt az adott egyház dolga eldönteni, nem a politikáé."


Igen, de a püspök Úr azt mondta hogy politikai erőt használt fel hogy a barátjának segítsen, nem az Úr erejét kérte. Innentől kezdve politika, nem vallás téma.

ápr. 7. 20:51
 7/15 anonim ***** válasza:
17%
IstenJézusKrisztusazÚr vagy kicsoda megbocsátott nekije.
ápr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

De a református papokat sem értem miért vannak csöndben... Félnek vagymi? Nem tiltja Biblia a tisztátalanság ellen felszólalást...

Mindegy, fura.

ápr. 7. 21:01
 9/15 anonim ***** válasza:
16%
Miért, mi legyen? Tűzoltó?
ápr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
Még tartja magát a vén pedofilmosdató, de remélhetőleg már nem sokáig kell nézni azt a hombár, randa fejét
ápr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!