Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire fogsz szavazni idén a...

Kire fogsz szavazni idén a főpolgármester választáson?

Figyelt kérdés

ápr. 8. 00:27
A kérdező szavazást indított:
Vitézy Dávid (LMP)
Szentkirályi Alexandra (FIDESZ-KDNP)
Karácsony Gergely (DK szekta)
Brenner Koloman (Jobbik)
Grundtner András (MI hazánk)
Nem tudok szavazni
Nem fogok szavazni
38 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
33%
Arra, akinek esélye van legyőzni Karácsonyt. Majd a választás előtt körbe nézek, ki áll legjobban rajta kívül, és arra.
ápr. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom. Szakmailag Vitézy a legjobb, de ő gyakorlatilag a Fidesz embere, hiába """független""".
ápr. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
41%
Vitézy. Nem érdekel hogy van köze a kormányhoz, változást szeretnék.
ápr. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Én nem tudok szavazni itt, mert kérdező nem szavazhat. Én is Vitézy X


És elnézést, elírtam véletlen Karácsony Gergelynél a pártot: "DK-MSZP-PM-Momentum" a pontosság kedvéért korrigálom.

ápr. 8. 00:50
 5/22 anonim ***** válasza:
11%

#2

Ezek után ha valaki azt mondja, hogy Magyar Péter pedig Gyurcsány embere, kéretik nem felháborodni.

ápr. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Senkire. Nem vagyok Bp-i.
ápr. 8. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
62%

Karácsonyra.

Cél, hogy gyengüljön a NER, még ha rövid távon rosszabb is orbán a kicsinyes bosszúja (elvonások) miatt.

ápr. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
59%
7. Örökre fidesz lesz, hidd el átírják úgy a jogszabályokat hogy mindig hatalmon marsdhassanak. Minimum amíg Orbán él. Pont emiatt Karácsony alatt semmit nem fog feljlődni a város. Alkalmazkodni kell a kialakult helyzethez, tárgyalni kell. Nincs más mód. Szerintem Vitézy jó alternatíva lenne. Nem tudom hogy nyerhet e egy baloldali városban, de szerintem van valami esélye. Remélem sokan gondolkodnak úgy mint én és nem csak azért szavaznak hogy valamelyik oldal majma legyen hatalmon. Ennek így semmi értelme.
ápr. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
57%
Szánalmas a Dk szektázásod. Az ásványvízre mivel fideszes alapból nem szavazok, Vitézy meg kamuellenzéki jelölt. Nácikra mint a a Jobbikos és mi gatyankos jelölt nem szavazok.
ápr. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
34%

Egy biztos, Karácsonyra nem!

4,5 éve nem csinált semmi érdemi, komoly, szakmai dolgot, hazudik, elcseszte a lóvét...meg ennyi idő alatt sem volt képes kicsit megtanulni pl angolul...és mindeközben a városházán ott ülnek milliós fizetéssel az ilyen Draskovics és Gy Németh Erzsike kaliberű komcsik.

ápr. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!