Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érdemes szavazni Magyar Péterre?

Érdemes szavazni Magyar Péterre?

Figyelt kérdés
Bevallom én nem nagyon szavaztam még, úgy nem érdekelt a politika, viszont ez a Magyar tök jó lehet mert nagyon sokan voltak hétvégén és nagyon meglepett lehet hogy mégis valamit tud...
ápr. 8. 07:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Szólj, majd, ha tudsz rá szavazni, mert nekem még nem megy.
ápr. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetben igen, mostanában már kérdéses, a következő fázis még billegős szituban van: ez a helyes válasz erre.
ápr. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%

Valamikor Csurka ,Torgyán nagygyűlésein is sokan voltak,aztán nem voltak politikai tényezők.

A kezdeti lelkesedés lanyhulni fog,mert annak mi értelme van,hogy elmennek az emberek a tüntetésre,ott meghallgatják a monoton gyermekhangon beszélő Magyart majd haza mennek?Legközelebb már nem mennek ki.

ápr. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3. Elég sok tüntesre kimentek eddig.... ez már a 3. ez lepett meg..
ápr. 8. 07:44
 5/15 anonim ***** válasza:
63%
Ennek a rendszernek voltak tűntetései, nem is egy: netadó, KATA, tanár/diák, civil tűntetés, SZFE és még sorolhatnám. Volt, bármi, de, tényleg bármi jelentősége is ezeknek?
ápr. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5. Az nagyon kicsi része volt a társadalomnak.... talán Magyar Péterrel valahogy összeértek ezek a társadalmi csoportok.. kíváncsi leszek milyen hatással lesz a társadalomra
ápr. 8. 07:57
 7/15 anonim ***** válasza:
44%

Nézd meg a képeket, akkor ezeken a tűntetéseken is rengetegnek látszott az a nagyon kicsi társadalmi rész.


Magyarországon diktatúra van, én ma 2024-ben megmondom, hogy ki fog nyerni 26-ban, 30-ban 34-ben sőt 42-ben is. És egyik sem Magyar Péter lesz az.

ápr. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"3. Elég sok tüntesre kimentek eddig.... ez már a 3. ez lepett meg.."

Mert az elsőn, március 15-én beígérte, hogy atombombát dob le, megbuktatja a zorbánt, pártot fog alapítani. A másodikra kimentek, mert az ügyészség elé szervezte ahol épp viszi be az atombombát, a harmadik meg most volt, ahol megint azt hitették el az emberekkel, hogy előáll azzal hogyan indul majd a választásokon.

Most várod a negyediket amin majd megint bejelenti melyik párttal fog indulni? Hol, miként, mikor most EP meg önkormányzati választás lesz?

Szerinted meddig lehet a semmivel kivinni embereket?

Az ellenzéki pártok szépen leépítették magukat az elmúlt években, van 2 millió ellenzéki szavazó akinek nagyon kell valami közös élmény, ezért nagy a messiás várás. MZP nagygyűlése óta 2 év eltelt persze hogy sokan kimennek ha esélyét látják annak hogy történik valami.

Na de nem történt. Ezt nem tudja sokáig eljátszani.

ápr. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%
Ha DK-s vagy, akkor igen, mivel az ő emberük.
ápr. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
39%

Nem érdemes, mivel egy politikai celeb. Ennyi. Mint MZP anno.

A tüntetéssel kapcsolatban itt többen leírták, egyetértek velük, egy- két tüntikézésre még több tízezer megvezetett kimegy, de ha csak ennyi történtik, hamarosan a fele, negyede.... kifullad.

ápr. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!