Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem szorul ökölbe a kezetek...

Nem szorul ökölbe a kezetek ezektől a primitív propagandistáktól? Mit tennétek velük egy esetleges fidesz bukta után?

Figyelt kérdés

Bohár Dániel, Trombitás Kristóf, Déri Stefi, Kopasz oszt és még sorolhatnám..

Mi lenne a büntetésük véleményetek szerint ha eltakarodna a fidesz? Eltiltás minden állami állástól? Börtön? Pénzbüntetés? Semmi sem?

Mit gondoltok? (Nyilván a megafon teljes bezárásán kívül)



ápr. 8. 08:56
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
65%

Mondom a megoldást: nem kell nézni őket!

Nekem szerencsére senki sem tart fegyvert a fejemhez, hogy márpedig akkor is néznem kell, ha nem akarom. A reklámok és hirdetések ellen is van csudafegyverem: reklámblokkolónak hivják. És valahogy egy darab kormánypárti propagandát sem látok soha.

ápr. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
45%

Nem az a fő bűnük, hogy elmeroggyantak, hanem rengeteg kárt okoznak az országban a hazugságaikkal.

Vagyonelkobzás feltétlen, plusz valódi munkavégzésre kötelezni a verseny-szférában, vagy valamelyik útépítésen.

ápr. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
35%
Csak szólok, a két danika tudható hol lakik ;)
ápr. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
68%
Engem nem érdekelnek ezek az idióták, felőlem csináljanak,amit akarnak, csak ne a befizetett adókon élősködjenek.
ápr. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
42%
Ellenzéki oldalról is lehetne sorolni mennyi idióta van!
ápr. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 hollófernyiges ***** válasza:
31%
Egyikről sem hallottam még.
ápr. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
67%
5, felőlem sorolhatod őket, szólás szabadság van, de mond, őket is Te fizeted?
ápr. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
52%

Nem. Minden oldalon vannak propagandisták.

Az első válaszban már megkaptad a megoldást. Nem kell nézni, hallgatni, olvasni, ami nem tetszik, vagy ami idegesít.

Börtön? Eltiltás? Te milyen világra vágysz? Ez szerinted a szólásszabadság és sajtószabadság? Vagy ez lenne a jogállamiság? Hát, köszi, én ebből nem kérek. Ha az egyik oldalon felszólalhat minden hülye, akkor a másikon is.

Mindenhol vannak hülyék és vannak normális, értelmes emberek is. Aki ezt nem ismeri el, az nagyon elvakult.

ápr. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
28%

Nyugi!


A baloldali propagandisták ugyanezt csinálják fordítva!

ápr. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
74%
#9 csak nem közpénzből.
ápr. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!