Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péternek ha minden...

Magyar Péternek ha minden ellenzéki párt beall mögé és a kiábrándult fideszesek és a part nélküliek is lehet esélye megverni 2026 ben Orbánt ?

Figyelt kérdés

Tudom most még csak olyan 10 15% kapna ha lenne pártja de egy ilyen új szereplő simán egyesithet mindenkit

Mivel végülis Ner szereplő volt pontosan tud mindent a rendszer működéséről talán neki lenne esélye .



ápr. 8. 10:16
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
59%

"Nincsenek kiàbràndult fideszesek értsétek màr meg."


Jelen. Többet nem szavazok a Fideszre. :)

ápr. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

Sajnos van egy elvakult 2 milliós mag akik max akor nem szavaznának a fideszre ha Orbán Viktorol derülne ki hogy pedofil .minden belefér még ha ehezni fognak az is a nagy imperializmus elleni nagy nemzeti harcba .

Mert amúgy semi más nem éri el őket csak a Rogán média .

ápr. 8. 11:24
 13/35 anonim ***** válasza:
11: Itt a GYK-n sok a kamu álexfideszes, de a kutatások nem ezt mutatják.
ápr. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

13#A nyugdíjas 3 csatornát néző generáció vagy DK vagy fidesz szavazó .

Plusz a romák és esetleg pár nagycsaládos kozeposztalybeli akiknek kell a fidesz.vannak azért 2 millióan nyugdíjas nagyon sok van azért nyernek.


Talán ez is a baj nincs elég fiatal vagy akik vannak kevésbé aktívak a szavazáson .mi akarunk társadalmi változást és fejlődést ők már csak kenyeret.

ápr. 8. 12:09
 15/35 HunLo ***** válasza:

Párt nélkül nem tudom ,hogy hogyan fogja leverni Orbánt.

Most tudtommal ahhoz ,hogy indulj a választáson kell lennie egy pártodnak.


De mindegy.

Én szerintem ,ha indúl is győzni fog a fidesz abban az esetben ,csak immáron nem 2harmaddal.Mert a Fidesz soraiból is lehet hallani azt ,hogy áttérnének Magyar Péterre.

Fidesz akkor bukik meg ha Orbán visszavonúl ,mert akkor elveszti a Fidesz az arcát.A fő emberét.

ápr. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

10 évig még simán húzza az öreg az a baj.kicsit pocakos de nem szenilis.


Nincs 10 évünk mert addig úgy lemarad az ország hogy lesz újabb 10év mire csak a környező országokat utolerjuk.

ápr. 8. 13:45
 17/35 HunLo ***** válasza:

nem tudom ,hogy milyen szempont szerint írod azt ,hogy elmarad.

Kifejtenéd bővebben

ápr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

[link]


Románok most előztek tavaly.

Jó a szerbeket talan verni fogjuk mert nem EU .

Szlovákokat akor ha ott is ilyen diszhuszar populista kormányok jönnek.

Csehek magasan vernek minket meg a szlovének.


[link]


Horvátok is vernek minket .


De én atol felek ez csak a kezdet belevágtunk ebbe a sok aksi gyárba se nyersanyagunk se munkaeronk nincs hozzá .

És az se biztos hogy ez a jövő.a városi emberek nem fogják egyhamar lecserélni ilyenekre a kocsikat mert nincs elég töltő .nem tudják hol tölteni ha nincs garazsuk.a töltő helyek kiépítése meg horribilis költség .semmi nem biztos ebben az iparban mi meg elkotelezodunk

Ez olyan mint kockazni vagy bejön vagy nem.

Az emberiség 60

ápr. 8. 14:11
 19/35 A kérdező kommentje:
60% város lakó ott van a fizetőképes kereslet
ápr. 8. 14:12
 20/35 A kérdező kommentje:

17# plusz az infrastruktúra rohad pl a MÁV vagy a kórházak.

Plusz nincs semmilyen gazdaság politika csak meregetnek mi a népszerű a nép körében és azt csinálják pedig hosszútávú döntések is kellenenek nem minden a politikai népszerűség .


Egy normálisan működő országban ahol demokrácia van ott ösztönözve lenne a haladás,itt sajnos nincs ösztönző erő őket igyis úgyis megválasszák akor minek fejlődni

ápr. 8. 14:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!