Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péternek ha minden...

Magyar Péternek ha minden ellenzéki párt beall mögé és a kiábrándult fideszesek és a part nélküliek is lehet esélye megverni 2026 ben Orbánt ?

Figyelt kérdés

Tudom most még csak olyan 10 15% kapna ha lenne pártja de egy ilyen új szereplő simán egyesithet mindenkit

Mivel végülis Ner szereplő volt pontosan tud mindent a rendszer működéséről talán neki lenne esélye .



ápr. 8. 10:16
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
39%

Vannak kiàbràndult fideszesek csak kevesen. Valszeg a tàbor lement 54% ròl mondjuk 46% ra. Ami mèg mindig nagyon magas... azt kell elérni h több legyen, Gyurcsànnyal pedig nem szabad közösködni, plusz a szélsõsègesen libsikkel sem.


Ha sikerülne egy 40% os pàrtot kiépítenie az is nagy eredmèny lenne. Akkor már nem lenne kétharmad.

ápr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

DK és a szélső liberálisok nélkül nincs meg 40 százaléknyi anti fideszes maximum ha tényleg minden eddig nem szavazó ember szavazna a Magyar Petire


Ha jól tudom részvétel olyan 65 75% között szokott lenni kötelezővé kéne tenni 18 év felett a szavazást hogy valakit muszaj legyen szerintem jot tenne a rendszernek.

Csak nyilván fidesz nem szavazna meg ilyet

ápr. 8. 15:03
 23/35 anonim ***** válasza:
18)Pàr hónapja itt a gyakorin màr kiveséztük ezt az egy főre jutó fogyasztást dolgot.Az nem az országok lakosságának a gazdaságának a mutatója.Ezen a listán Románia Olaszországban van egy szintén ott lihegve Szlovénia mögött mindjárt.Senki nem hiszi komolyan ezt,hogy Románia màr lekörözi Olaszországot.
ápr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
21)Ezzel nem kell foglalkozni.Az elmúlt 10 évben a ciklus közepén mindig 45-47%-rá mérték a Fideszt
ápr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

2 és fél milla stabil rosszindulatú gonosz Fidesz agymosott van.

És 900 ezer DK s.

5 milla ember megy el szavazni országgyűlésin, ep n önkin a fele.

Szóval gyúrcsány egyenlőre kikerülhetetlen ha az ellenzék győzni akar.

De szerintem magyar a DK tól is el tud venni 50%ot.

ápr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
67%
25) Győzni? Jelenlgi állás szerint még a fidesz 2/3-ának a megtörése is nagy kihívás az ellenzéknek, nemhogy a győzelem.
ápr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Én úgy képzelem olyan lehetne mint Lengyelországban hogy a fidesz lesz a legnagyobb part de többség nélkül .

Az ellenzék meg összeáll.

És akkor szépen vissza kéne venni a médiát és a bíróságokat karhatalmi erőket,megtisztítani a fidesz huberesektol

ápr. 8. 19:24
 28/35 A kérdező kommentje:
Ha a Rogán média abba hagyja az agymosast pár hónap és felébrednek
ápr. 8. 19:24
 29/35 anonim ***** válasza:
27)Mégis hogyan àllna össze az ellenzék? A MI Hazànk kb 10%-os listás eredményre szàmìthatna.Politikai öngyilkosság lenne neki összefogni a DK-val.
ápr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Jó hülye aki ezek után is Orbánra vagy Gyurcsànyra szavaz :D
ápr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!