Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki nyeri szerintetek a mai...

Ki nyeri szerintetek a mai napon kezdődő Budaest XII: kerületi ellenzéki előválasztást?

Figyelt kérdés
Vasárnap estig tart az előválasztás.

ápr. 8. 14:50
A kérdező szavazást indított:
Kovács Gergely (Kétfarkú Kutyapárt)
Dr. Farkas Csaba (Momentum Mozgalom + őt támogatja a DK és Karácsony Gergely is)
Visi Piroska (helyi civil szervezetek színeiben indul)
21 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
42%
Remélem Farkas Csaba
ápr. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Remélem Kovács Gergely, én rá szavaznék, de ha nem ő nyer az sem gond,láttam az interjút Farkas Csabával, remek jelölt és polgármester lenne belőle is.
ápr. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
17%
Kovács Gergelyre szavaztam, én adnék neki egy esélyt, hogy polgármesterként is bizonyítson. Mert az egy remek precedens lehetne, hogy a sok agyonbürokratizált rendszerhez képest egy átláthatóbb költségvetésre törekvő, a konkrét ügyekkel közvetlen módon foglalkozó ember hogy tudná megállni a helyét, és érdekes lenne a többivel összehasonlítani.
ápr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%
Na ez a kérdés eldőlt, Kovács Gergely nyert.
ápr. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
39%
Előre sajnálom Hegyvideket. Szerencsere nem ott szavazok. De nem hinnem, hogy erre a narkos valakire szavazna barki is elesben
ápr. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
51%
Most se szavazott rá senki. Csalás volt. Minden választás csalás, ha nem a jelenlegi ellenzék nyer.
ápr. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%

"átláthatóbb költségvetésre törekvő, a konkrét ügyekkel közvetlen módon foglalkozó ember hogy tudná megállni a helyét, "

szerencsére vannak ilyen emberek: Örsi, Soproni - már bizonyítottak

ápr. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%

#5 Nem a győztest kellene ekézni, hanem elgondolkodni azon, hogyan lehetséges, hogy még "a narkos valaki" is több szavazatot kapott, mint minden idők legzseniálisabb ellenzékének a zseniális jelöltje.

Tudom, csalás.

ápr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

8: senki nem mondta, hogy lezseniálisabb ellenzék legzseniálisabb jelöltje.


Nem, nem volt csalás. És a vesztesek sem mondtak ilyet.


(Nem én vagyok az #5)

ápr. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért az eredményen érdemes lenne elgondolkodni. Ez nem egy krumplin, közmunkán megvett szavazóréteg volt.
ápr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!