Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Gáspár tényleg jól van?

Orbán Gáspár tényleg jól van?

Figyelt kérdés

Legutóbb talán januárban lehetett hallani róla, amikor a Honvédelmi Minisztérium közleményt adott ki arról, hogy OG Afrikában teljesít szolgálatot és mellé néhány igen vitatható dátumú fényképet is csatoltak, amikre a 444 is eléggé rárepült, vitatták azok dátumbeli hitelességét.


Azóta semmi hír felőle, úgy szerintem sokkal hitelesebb lett volna, ha mutattak volna egy lehetőleg friss felvételt Orbán Gáspárról, agy lehetőleg ha bejelentkezett volna élőben videó formában, az még hitelesebb lett volna.


Mert ugye volt az a pletyka, hogy az ukránok végeztek Orbán Gáspárral, ez a hír eléggé elterjedt Tiktokon, Facebook-on és más platformokon is, de én nem úgy látom, hogy ezt annyira megcáfolták volna, legalábbi az a pár vitatható kép bemutatása nem feltétlenül nevezhető kielégítőnek. Ti mit gondoltok erről?



ápr. 8. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Őszintén? Nem érdekel. Amíg nincs itthon, legalább nem kell eltartania az országnak még egy sajátlábat.
ápr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Istenem, mennyi agyhalott van.
ápr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#1 Ebben bizony akkorát tévedtél, mint ide Csád. Miből gondolod azt, hogy ha bármelyik Orbán "sajátláb" külföldön van azt nem te meg én finanszírozzuk itthonról?
ápr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!