Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is nagyon gyenge...

Szerintetek is nagyon gyenge a Megafon az utobbi hetekben?

Figyelt kérdés
Mintha kifogyott volna a kraft a propagandaadobol. Mi tortenhetett?

ápr. 8. 20:57
A kérdező szavazást indított:
Igen, nagyon gyenge
Volt mar jobb is
Nem tudom, nem erdekel mit pampognak
16 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokat gyengült. És nem azért, mert nincsenek ötleteik, hanem mert kezdenek olyan szinten szürreálissá válni amiket kitalálnak, hogy ez lassan kontraproduktívvá válik.
ápr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ép most gyártják az új narratívát, látják hogy az ,,asszonyverés" nem jött be, most jön, hogy külföldről finanszírozzák Magyar Péter megmozdulásait, nyilván ő lesz az új Soros ügynök most. :)

Eléggé kontraproduktív ez nekik.

Mondjuk vicces nézni, hogy a szombati tüntetés után hirtelen leáltak az asszonyverős sztoryvval. :D

ápr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szégyenletesen szánalmas.
ápr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ, mi a céljuk, egyelőre csak azt látom,h mindenáron azt akarják elérni,hogy Magyar Péterrel foglalkozzanak az emberek. Engem az érdekelne, hogy vajon miről akarják ennyire elterelni a figyelmet, ami helyett inkább egy számukra nézve szintén kellemetlen emberre helyezik a hangsúlyt.
ápr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Vicces ahogy még a parlamentben is parlamentben is oltják őket mint a kutyát. Mocskos egy banda ez, csak sajnos van 2 millió ostoba szavazójuk akiket kilóra meg tudnak venni a propagandával.
ápr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon jók.
ápr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Önmagához képest? Én nem tapasztalok változást, ugyanazt tolják. Hiteltelen propaganda.
ápr. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!