Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi HAzánk párt elismeri az...

A Mi HAzánk párt elismeri az egyetemleges és egyenlő emberi méltóságot?

Figyelt kérdés
Tehát, hogy az embereket a cselekedetei alapján; nem pedig származása, szexuális irányultság, politikai véleménye stb. ítéljük meg. Nem ezen tulajdonságok miatt lesz valaki "jó", illetve "rossz" ember.

ápr. 9. 10:14
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
20 szavazat
1 2 3
 1/22 denumer ***** válasza:
80%
Persze, azért darálnak le olyan könyvet, amivel nem értenek egyet. :D
ápr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
34%
Szavakban biztosan igen.
ápr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 hypno ***** válasza:
56%
legfeljebb politikai haszonszerzés céljából
ápr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
69%
Csak putlert ismerik el.
ápr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
72%
A könyvdaráló orosz kémek?
ápr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%
Tehát azt kérdezed a zsebnácik mennyire fasiszták? Nagyon.
ápr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Morfondir ***** válasza:
35%

Múlt év Júniusában, mikor édesanyámnál jártam volt szerencsém egy vidéki rendezvényüket látni. Most lehet, hogy nem hiszitek el, de abszlút vegyes volt a hallgatóság. A tizenéves fiataloktól a 70-es nénikékig a korosztály. Nagyon sok roma volt. Ami kicsit meg is lepett, hogy lelkesen tapsoltak, éljeneztek... ( Nem erre számítottam.) Az egyik helyi háziorvos is kint volt, aki fekete afrikai. ( Ahogy mondják a helyiek: "Nagyobb magyar, mint bárki, aki itt született. :))

Szerintem, aki véleményt akar formálni bármelyik pártról, vagy közösségről, az jól teszi, ha elmegy egy ilyen gyűlésre, rendezvényre.

Nem a médiából kellene szedni a benyomásokat. Én, pl. csak ezért mentem ki Szombaton a Magyar Péter féle "tüntetésre". Sokaknak ez sem fog tetszeni, de számomra nagy csalódás volt. :( Valami többet vártam az előzetes beharangozás után.

ápr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Dongaben ***** válasza:
36%

A "szexuális irányultság" kérdésében kevésbé vagyunk megértőek. Ezen a téren lehetne fejlődni, de inkább az az álláspont, hogy "Nem zavar, ha valaki meleg, de ne akarja, hogy én, vagy a gyerekem is az legyen!".

A többi része igaz. Magam is többször voltam az MHM által szervezett segítő csapattal. Nem krumplit, vagy étkezési utalványt kaptak a rászorulók, hanem közvetlen segítséget a bajban.

Ja, és NEM CSAK kampányidőszakban, hanem, amikor szükséges.

Pont ma reggel gondolkodtam el ezen, amikor összetalálkoztam egy Ukrajnából menekült asszonnyal, és 2 kisgyermekével.

2022 Február után szinte az összes politikus próbálta "meglovagolni" azt, hogy Ukrajnából menekülnek az emberek a háború elől. Folyton pózoltak a kamerák előtt, hogy ŐK micsoda nagy segélybázisokat hoztak létre, meg hasonlók... Aztán a parlamenti választások után úgy eltűntek, mintha sosem léteztek volna...

Lehet "Zsebnácizni", "Mihasznázni", ha valaki 10 éves gyerek szinten van. És lehet nyitott szemmel nézni, hogy mi történik az országban a monitoron kívül...

Szép napot!

ápr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
45%
#7 En voltam az egyik taggyulesukon, meg a jobbikos idokben, amikor nepparrosodtak. Ellenzeki szavazatszamlalokent naluk volt meg hely. Turotorci is ott volt, asszem 8ker. Azok sztem mar reg mihazankosok lettek... nagyon kellemetlen aurajuk volt es sok szemelyisegzavaros volt koztuk. Pont a falusi naci kocsmatoltelekekre emlekeztettek gyerekkorombol... soha tobbet jobberek!!
ápr. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Dongaben ***** válasza:
44%

"ma 13:26"

Apám... Te aztán tudod, miről beszélsz! :XD

ápr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!