Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is van úgy ezzel,h Magyar...

Más is van úgy ezzel,h Magyar Péterrel még szimpatizálna is,de az ellentmondást nem tűrő fanjai elveszik a kedvét?

Figyelt kérdés
Nekem Magyar Péter így összességében inkább pozitívra jön ki,de azért vannak fenntartásaim vele szemben, és kicsit fura nekem,h bárki,aki nem ért egyet 100%-ban vele, azt bármilyen felületen nézem,azonnal megjelenik egy tömeg,akik agresszívan letorkolják, lehurrogják, engem is lehurrognak ha kritikát fogalmazok meg, de közéleti szereplőket ,bárkit aki kritikát fogalmaz meg,azt azonnal meglincselik a fanjai. Nekem maga ez a jelenség nem tetszik. Maga Magyar Péter nekem sokkal szimpatikusabb, mint a rajongói. Sztem ezek az agresszív fanok inkább rontani tudnak a helyzetén.
ápr. 9. 10:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Teny, ez igy van. En is fenntartásokkal kezelem. Plusz nem tudom mennyire szerencses, hogy mar a juniusi valasztasokon is szerepelni akar.
ápr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%
Fogalmam sincs hogy kik a fanjai.
ápr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nézz bármilyen oldalon,bármilyen kommenteket,akár egy youtube videó alatt és mindenhol ez a kritikátlan,mindenkit agresszíven letorkolók osztják az észt és kb. meglincselik aki rosszat mer rá mondani.
ápr. 9. 10:41
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én meg tudom érteni őket, a 22-es választások után a legtöbb ellenzéki szavazó borzalmasan elkeseredett, bekerült egy politikai posványba minden remény nélkül, hogy belátható időn belül valamilyen változás lesz. Ezt borította fel MP, az embereknek legalább valamilyen kis reménye van hogy történni fog valami.
ápr. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 denumer ***** válasza:
Nem értem ki von le konzekvenciát valakiről olyan emberek alapján, akik nem állnak vele kapcsolatban. Én sem utálo. Taylor Swiftet csak azért, mert a fanjai az agyamra mennek.
ápr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Valóban így van, (hozzáteszem nem csak vele kapcsolatban van ez így, hanem az egész magyar politika ilyen)

de meg lehet őket érteni, hiszen a Fidesz lassan milliárdokat költ a lejáratására , így ebben a helyzetben kialakul egy olyan mentálitás hogyha Magyar Pétert kritizálod akkor a Fideszt élteted. Lehet hogy nem valami egészséges, de ha a Magyar politika nem a sárdobálásról szólna akkor az emberek fejében sem alakulna ki ez a szektás gondolkodás. Jelenleg erre a legjobban a Fidesz erősít rá.

ápr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#6-al abszolút egyetértek. Sajnos a közbeszéd katasztrofális állapotban van. Nyilván nem feltétlen tehet valaki róla,h milyenek a fanjai,de a folyamat ha így zajlik,sokszor egy idő után az ember egyre inkább próbál megfelelni a fanoknak, Orbán Viktor is ezt csinálja egyébként,h azt mondja,amit a leghangosabb csőcselék hallani akar. Most Magyar Pétert meg egy ellenzéki csőcselék találta meg ugyanígy magának, gyakorlatilag ugyanaz a szektás gondolkodás és sárdobálás zajlik,mint amit a fideszesek csinálnak.
ápr. 9. 10:59
 8/15 A kérdező kommentje:
Szóval ha pont ugyanúgy reagálnak,ahogy a fideszesek,akkor semmivel se különbek náluk.
ápr. 9. 11:02
 9/15 anonim ***** válasza:
Milyen az, ha valaki nem tűri az ellentmondást? Ha azt mondom neki, hogy ellen, akkor, mi fog történni?
ápr. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nézem elsődlegesen, hogy mi a jó az országnak. Az, hogy tűnjön el végre a NER, tisztuljon meg a közélet. Hogy ez megtörténjen, erre most MP-nek van a legnagyobb esélye.

Alapvetően nekem is meglenne a kedvencem, akire szívesen adnám a voksomat (Vona Gábor pártja), de mivel ők esélytelenek, a cél szentesíti az eszközt: MP-re fogok szavazni.

ápr. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!