Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Fidesz úgy érzi hogy...

Ha a Fidesz úgy érzi hogy vesztésre áll és bukik akkor még jobban bebetonozza a hatalmát?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra hogy majd előállnak mindenféle próbálkozással hogy Magyar Péter pártja vagy akár az egész ellenzék miért nem indulhat a választáson. Stb..

Pl most is törvénybe iktatták hogy az igazságügyi miniszter belenyulhat az ügyészségi dokumentumokba. Ahelyett hogy elszégyellték volna magukat, rögtön hoztak egy törvénymódosítást



ápr. 9. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van.
ápr. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ezen dolgozik a háttércsapat.
ápr. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondolsz, miért kezdi már a középiskolákat is átjátszani egyházaknak, alapítványoknak, alapítványi fenntartású egyetemeknek stb.? Évről évre egyre több közvagyon veszti el közvagyon jellegét.
ápr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 Én tudom! Azon se lepődnék már meg ha a következő választáson az ellenzék még arra a híres 5percre sem mehet majd be a köztévébe. Majd jön megint az ÁSZ megbírságolni őket pár száz milliókra stb
ápr. 9. 11:13
 5/8 anonim ***** válasza:
33%

"majd előállnak mindenféle próbálkozással hogy ... akár az egész ellenzék miért nem indulhat a választáson"

Ez már paranoia, akárhonnan nézzük... :)

ápr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Nincs olyan, hogy vesztésre áll. A bebetonozás már megtörtént.
ápr. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5 jó most nyilván én is túloztam, hogy értsétek mire gondolok.

Azt viszont biztos hogy OV nem viselné valami jól ennyi 2/3-os kormányzás után hogy csak úgy leváltsák őt.

ápr. 9. 12:09
 8/8 anonim ***** válasza:
60%

Valamelyik este sztem firkal egy uj torvenyt, hogy o az orokos vezeto, aztan annyi, probelma megoldva.

Kicsit komolyabbra forditva, elkepzelhetetlennek tartom sajnos, h torvenyes uton levalthato lenne, mar bebetonozta annyira. Ameddig hazon belul nem fordulnak ellene addig marad.

ápr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!