Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter akkor lenne...

Magyar Péter akkor lenne korrekt ha jótékony célra ajánlaná fel az évek alatt több 100 millió forint értékben felvett kamu pozíciós NER pénzeit?

Figyelt kérdés
Vagy ha más NER-es is kilép és elkezdi szídni a rendszert akkor megbocsátható nekik a közpénz dézsmálás?
ápr. 9. 16:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Vagy nekem is adhatná, és én ígérem, hogy jótékony célokra használnám!
ápr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
20%

Ez egy nagyon jó kérdés.


Szerintem, ha valaki átáll, akkor először a saját bűneivel számoljon el az új elvtársai előtt, és csak azután lépjen fel a mások bűneivel szemben. Ezt így gondolnám erkölcsösnek.

De lehet, hogy ez egy ortodox álláspont.

ápr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Aki korrekt, annak a magyar politikában nincs jövője. A fidesznek hány embert kell még lekaraktergyilkolnia Gyurcsánnyal, hogy ezt az emberek megértsék?
ápr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Jótékony célra ajánlja fel jelenleg is, épp most vérezteti ki a Fidesz-Dk koalíciót. :)
ápr. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

#3 - #4

Borzalom!

ápr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

Akkor hülye lenne. Ha sikerül leváltani a fideszt akkor ezermilliárdokat költhet majd arra, amire valóban szükség van.


És ez nem az ország felvásárlása, koncessziók 35 éves kiosztása, strómanoknak 1000 milliárdos vagyon kiutalása, fél budapestnyi területek megvásárlása, stb.

ápr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő vezette a diákhitel központot akkor ez mitől kamu pozíció? Te felajánlottad már a jövedelmedet a köz javára?

A közpénz dézsmálása akkor sem megbocsájtható ha nem lép ki a NER-ből és nem szidja rendszert.


De talán beszéljünk másról. Nem sajnálom Hernádi éves jövedelmét, biztos hogy megdolgozik érte de Magyar Péter 10 éves becsült jövedelme is kismiska ehhez.

[link]


Nem-nem, ezt nem az ellenzéki sajtó közölte :)

ápr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#7


Látom megjött a csőlátású MP rajongó. Nem a Diákhitelről van szó, a másik két "elnökségi tag" poziciójáról ahol passzív jövedelemként esett le neki havi több millió forint, illetve furcsa módon akkor állt ki a "nép" elé amikor ezektől megfogsztották miközben éppen Mészáros egyik cégével tárgyalt, hogy kapjon jó zsíros állást. A nagy messiás.

ápr. 9. 17:20
 9/18 anonim ***** válasza:
Mikor mondod már ki: Fuj MP! Éljen OV a nagy és igaz vezér!
ápr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Biztos hogy én vagyok a csőlátású?
ápr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!