Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiként csak én nem...

Ellenzékiként csak én nem szimpatizálok Magyar Péterrel? Jobban örülnék, ha egy valódi baloldali, szociáldemokrata párt hozná el a kormányváltást, nem egy jobboldali ex NER-es.

Figyelt kérdés

ápr. 9. 16:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%
Én is így vagyok ezzel.
ápr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Lord Gauldoth ***** válasza:
57%
Vannak mások is, de jelenleg igazán baloldali jelöltről nem tudok. Gyurcsányékat nem számítanám, mert ők a Fidesz által vannak ott tartva. Van még a Kutyapárt amit nehéz besorolni meg a Mi Hazánk. Illetve talán a Momentum szólhat neked. Szvsz Magyar Péter jobb opció lehet mint a Momentum, de még várjuk, hogy kifejtse mit is akar.
ápr. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
75%
Egyelőre váltsuk le a fideszt, azon a hídon hogy ki legyen a következő majd akkor átmegyünk ha odaértünk.
ápr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Lord Gauldoth ***** válasza:
82%
Egyetértek.
ápr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
36%
3: Ilyen nincs, a szavazólapon sosincs ilyen, hogy "váltsuk le X-t", valakire tudsz csak szavazni.
ápr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem csak te vagy így vele. Azt viszont szerintem érdemes belátni, hogy ennek jelenleg nincs társadalmi többsége, így ésszerű lenne kompromisszumot kötni. Először ettől a maffiakormánytól kell megszabadulni, utána jöhet egy igazságosabb és arányosabb választási rendszer, amelyben senki nem egyeduralkodó.
ápr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

"Jobban örülnék, ha egy valódi baloldali, szociáldemokrata párt hozná el a kormányváltást, nem egy jobboldali ex NER-es."


Biztosan sokan masok is, de most ez van. Arra jo lehet, hogy a szemetet eltakaritsa.

ápr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

A magyar munkahelyeken kirúgjàk a szakszervezeti képviselőket, kirúgják a sztrájkokban gondolkó munkavállalókat ha kiderül...

Így szociknak jelenleg nincsen esélye, mert olyan szintű már a csóróság, hogy a munkavállalók inkább lekushadnak, bármilyen szemétséget lényelnek a cégüktől csak hogy 3 hétig

legalább legyen munka és így

kaja a családnak.

ápr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
82%

Nem fogjátok? Most nem az a lényeg hogy jobb vagy baloldali!


Hanem hogy széjjelkergesse extra sok közpénzt lopó mutyizós extra inflációt extra covid halálozást extra államháztartási hiányt extragyenge forintot extra sok migráns vendégmunkást összehozó extra oroszbarát Orbánékat.

És visszahozza a demokráciát. Az hogy bal vagy jobb másodlagos. Ha demokrata és magyarpárti.

ápr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem szimpatikus egyáltalán, sőt ..

Viszont a hangfelvétellel számomra bebizonyította, hogy valóban kellemetlenkedni akar a fidesszel, az meg valljuk be mindig jól jön. Abban meg amúgy sem hiszek, hogy egyedüli pártként bárki le tudná győzni a fideszt választáson. Az mindneképp jó, hogy gyengíti a maffiakormányt. Abban nem hiszek, hogy aktív káderei a NER-nek jóútra térnek és gerincet növesztenek , de nekem az is tökéletes ha önző érdekekből vagy sértődöttségből pörköl a fidesz alá.

ápr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!