Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiként csak én nem...

Ellenzékiként csak én nem szimpatizálok Magyar Péterrel? Jobban örülnék, ha egy valódi baloldali, szociáldemokrata párt hozná el a kormányváltást, nem egy jobboldali ex NER-es.

Figyelt kérdés

ápr. 9. 16:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
89%
Ballibként ugyanígy vagyok ezzel. Szerintem csak azért szállt be a nagypolitikába, mert minden pozíciójától megfosztották volna a nerben a felesége lemondásával. Szóval én még azt se hiszem el neki, hogy elege lett a maffia kormányból, egyszerűen csak kiesett a pixisből. Ráadásul saját bevallása szerint is kőjobboldali. De szerintem nézzük meg mi lesz ebből. Ha felsorakozik a hajthatatlan tömeg mögötte akkor érdemes lesz támogatni. Mert a fidesz már nagyon durván tolja a maffia stílust. És tudom, hogy lesz ez még rosszabb is, ha nem állítják meg őket. Szóval ha most MP kell az embereknek, akkor legyen. Majd ha újra demokráciában élünk, akkor majd megint meglátjuk hogyan tovább.
ápr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
Most burkoltan azt mondtad hogy Gyurcsányt akarod. Akkor már inkább a fidesz mint Gyurcsány.
ápr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
84%
Orbán Gyurcsány a négyzeten. Szóval a jelenlegi cinikus, közpénzből meggazdagodott, demokráciát megnyirbáló, stb maffiavezérnél még Gyurcsány is százszor jobb volt.
ápr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
#9 Csak hozza vissza nekünk a demokráciát. Nemrég láttam egy videót, amiben úgy nyilatkozott, hogy szerinte nincs semmi baj ezzel az Alaptörvénnyel. És a választási törvényről sem hallottam még eddig nyilatkozni, hogy legalább a kormány megbuktatása után változtatni akarna rajta. Pedig erre nagyon oda kell figyelni, ebből nem szabad engedni.
ápr. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

"Most burkoltan azt mondtad hogy Gyurcsányt akarod."


Nem igaz, nem akarom vissza. Az, hogy Orbannal meg Gyurcsany is jobb volt, az annyit jelent, hogy Gyurcsany sokkal kevesbe volt kartekony, mint Orban. Hogy csak amiatt hogy Gyurcsanynak sosem volt valos ketharmada a parlamentben, vagy azert, mert Gyurcsany meg ha akarta se tudta volna annyira tonkretenni az orszagot mint Orban, azt nem tudom, es nem is akarom megtudni. Eleg volt mar ebbol a ket tokfilkobol, igazan szot kaphatna vegre mas is.

ápr. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
23%

#6: Egyetértek. Az USÁban jöhet.

#9: "Ha demokrata és magyarpárti." Csak jelzem, hogy Magyar Péter egyik sem. Ő a lefizető krőzusok embere, diktatúra párti (helyesebben pénzpárti) és csak a neve magyar. Olyan, mint Kohn vagy Robert C. Castel. A magyarok csak arra jók neki, legyen kiket becsapni.

ápr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
40%
#15: Miért lenne OV érdeke a lezülött Mo? Ha abból lop szerinted. A többől többel lehet lopni is, nem?
ápr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

@17 "Miért lenne OV érdeke a lezülött Mo?"

Egyszerű a válasz. Mert minél jobban le van szakadva egy EU-s ország az EU-átlagtól, annál több támogatásra jogosult az EU-tól (felzákóztató programok, pályázatok, stb.), annál több jár neki a közös kalapból. Tehát ha Magyarország a leggyengébb az EU-ban, akkor Magyarországnak fognak járni a legtöbb pénzek, és Magyarországnak kell a legkevesebbet befizetnie a közös kasszába. Így Magyarországból koldusországot faragnak, hogy jó sok mindenféle segélyen meg támogatáson tudjon tengődni az ország.

ápr. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok
ápr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
68%

Liberálisként nincs bajom a jobb oldali kormánnyal, mert ha kompromisszum kész akkor jóban leszünk az EU-val és a jut is marad is elve mentén nem fogják a pénzek 90%-át ellopni.


De a fidesz nem jobb oldali, nem keresztény, nem kormány, nem kompromisszum kész, ez egy mocskos, undorító, patkány maffia. Akik pedig őket éltetik...

ápr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!