Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kelenföldön Gyurcsány miatt...

Kelenföldön Gyurcsány miatt van már ÉVEK ÓTA lezárva a legszélső lépcső?

Figyelt kérdés

Az aluljáróban a 19-es és 49-es villamosokhoz és azoktól közvetlenül a vágányperonokhoz vezető lépcső hosszú ideje el van kordonozva mobilkerítésekkel. Egy időben szét is szedték páran, de utána bilincs meg lakat került a mobilkerítések összetételére.


A lépcsőn érdemi munka nem folyik, soha nem is folyt, állapota valóban felújítandó, de Kelenföld említett részén egyáltalán nem kirívó jelenség.

Ugyanolyan, mint a többi, azt leszámítva, hogy a lezárt évek alatt több 10-15 centis fűcsomó hajtott ki.


Megnéztem és a polgármester a DK-s László Imre a kerületben, az országgyűlési képviselő pedig a Momentumos Orosz Anna.


Értem én, hogy az a narratíva az ellenzéki oldalon, hogy a kormány nem ad pénzt. De ez azért nem egy olyan horderejű munka, amit akár Gyurcsány a saját magánvagyonából ne tudna megcsinálni, vagy akár a Kétfarkú Kutyapárt annyiból, amennyibe a legutóbbi buszmegálló került. Felőlem akár Mészáros Lőrincet is felfesthetik a lépcsőre és akkor nem csak Tapolcán lenne Hallépcső, hanem Kelenföldön is Lőrinc-lépcső.



ápr. 9. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minden miatta van.
ápr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Figyu, a MÁV állami cég.


Sem a kerületi polgármesternek, sem a kerületi parlamenti képviselőnek, de még Gyurcsánynak sincs semmi köze ahhoz, hogy a pályaudvaron milyen felújítási munkák zajlanak, és milyenek nem.


Különben meg már rég nem arról van szó, hogy a kormány nem ad pénzt, hanem arról, hogy a maradékot is elveszi.

ápr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Magyar Péter miatt.
ápr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
22%
Karácsony miatt.
ápr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!