Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A DK-t miért mérik folyamatosa...

A DK-t miért mérik folyamatosan 15% körülre? Ki az aki egyáltalán a DK-ra szavaz?

Figyelt kérdés

Szerintem ha egyedül elindulna a DK, akkor max 6-8%-ot sikerülne összekaparniuk. Hogy mérik 15%-ra őket.


Nem pusztán csak Orbán és Gyurcsány együttes érdeke, hogy minél nagyobbnak hazudják?



ápr. 9. 18:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
70+ korosztályban népszerűek
ápr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 DK-s ***** válasza:
39%

Sokáig gondolkodtam hogy méltassalak -e válaszra, mert a kérdésed ebben a formában értelmetlen. Egyszerre kérdezel, szubjektív állítást teszel a saját szemszögedből, és utána a saját véleményed kapcsán is ismét kérdezel.


Úgy mérnek minket 15% körülire, hogy annyian is vagyunk. Ha ez kamu lenne, a többi ellenzéki párt nem minket ekézne ezerrel, teljes egyetértésben.


A többi ellenzéki párt reakciója hitelesíti ezt a 15%-os feltevést.

ápr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
53%
pl. én
ápr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%
Ahogy az egyes írja, a DK átlag szavazó bázisa a nyugdíjkor (65) feletti, azaz elég sokan vannak.
ápr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 DK-s ***** válasza:
100%

Ja!


Nem mellékesen, Magyar első dolga is a Gyurcsányozás volt. 🤣

ápr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
DK és a Fidesz közt nem nagy különbség van, mind a kettő kvázi szekta párt, a szavazó bázisuk erősen szólva is pártbirkák, az egyik csak az Orbán, a másik meg csak a Gyurcsány, érvek, tények...bármit mondhatsz nekik, egyiket sem tudod kizökkenteni a pártbirkaságból.
ápr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 DK-s ***** válasza:
33%

#4-nek:


Annyira azért nem.


Én azt mondanám, hogy 45+


Tehát kb azok, akik még éltek a Kádár rendszerben is.

ápr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 DK-s ***** válasza:
67%

#6-nak:


Tehát aki nem osztja a véleményed, az birka.


"Szép" volt.

ápr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

8


Szerintem nem fogalmaztam ennyire bonyolultan, elég egyszerűen leírtam kikre értem és hogyan. Ha magadra vetted, I'm sry my bro.

ápr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

[link]

A DK szavazói a legöregebbek.


2014-ben az MSZP-re 1,3 millióan szavaztak, 2018-ban DK+MSZP 1 milló. Közben pedig emelkedik az átlagéletkoruk, gyorsul a kihalásuk. 4 évente elvesztenek 300+ ezer szavazót.

2026-ban alig lesznek 400 ezren. Valószínűleg Magyar még el is fog tőlük lopni néhány szavazót.

ápr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!