Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kinek üzent Gulyás Gergely a...

Kinek üzent Gulyás Gergely a kormányinfó végén?

Figyelt kérdés

Az ATV riportere kérdezte:


Ripoter: – A miniszterelnök úrral beszéltek-e erről az ügyről vagy az egész Magyar Péter-jelenségről? Évtizedek óta barátja volt. És miniszterelnök úr bizalma változott-e?


GG: – Nem láttam jelét ennek. Most nem szeretnék elemzői pozícióba kerülni, de én úgy gondolom, hogy ami most történik, ahhoz nekem nincs közöm. Ha mégis, akkor még nagyon hálásak lesznek nekem. (...) Jól jegyezze meg mindenki.


Riporter: – Hálásak? Miért?


GG: – Nagyon. Mondom még egyszer, ami ebben az esetben történt, ahhoz nekem nincs közöm. De ha mégis van, akkor még nagyon hálásak lesznek nekem.



Nekem az az érzésem, hogy tudomása van valamiről, de egyelőre nem akar vele előrukkolni.

Ha fideszes szemszögből nézzük, akkor már régen elő kellett volna hozakodnia vele, ha amit tud, az Magyar Péterre lenne terhelő.

Ezért valószínű, hogy nem Magyarra nézve kínos, amiről Gulyás tudhat. Akkor viszont lehet, hogy a saját pártjának üzent ezzel, hogy jobb, ha nem keverik nagyon bele, mert még mondhat olyan dolgokat, amik nem Magyarnak, hanem a fidesznek jelentenek gondot és ez az, amiért az ellenzéki oldal hálás lehet majd, ha úgy alakul.


Ez csak spekuláció.


Te hogy értelmezted amiket mondott?



ápr. 11. 14:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
10%
Nem úgy, ahogy te.
ápr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Rögtön sejtettem, taki.
ápr. 11. 14:16
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
2# miből sejtetted.
ápr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
29%

Nekem nem pártbeli dolog jutott a fejembe.

Inkább a Magyar Péter - Varga Judit házasságára célzott.

" akármire érthette ".

ápr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%
4, egyértelműen a politikai környezetre kérdezett rá az atv-s nő és ő arra válaszota azt, amit válaszolt.
ápr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen opció, hogy Gulyás a tégla a Fideszben. Most még nem vallja be, de ha bukna a Fidesz ő messiásként vonulna be mert felfedné hogy ő is benne volt a kártyavár döntögetésében:

-Nem bukik a Fidesz? -> Neki nincs köze semmihez

-Bukik a Fidesz? -> Neki nagyon hálásak lesznek az emberek

ápr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
Ez így több értelmű kijelentés. Mivel senki sem gondolatolvasó így nem lehet tudni, hogy ez a kamugyár kire gondolt amikor megint csak mellé beszélt egy értelmes egyenes kérdésre.
ápr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
6, de szerinted ezt ország-világ előtt így ki merte volna jelenteni a Gulyás?
ápr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Itt "megmagyarázza", de nekem még lilább:


[link]


Tehát

"A Kormányinfót követően megkerestük a Miniszterelnökséget, hogy megtudjuk, egész pontosan mihez nincs köze a Miniszterelnökséget vezető miniszternek, illetve adott esetben ki és miért lesz hálás neki. Gulyás az alábbi választ juttatta el lapunknak:


Magyar Péter közéleti szerepvállalásához semmi közöm nincs. Ezt csak annyiban sajnálom, hogyha lett volna, akkor belátható időn belül a jobboldalon mindenki nagyon hálás lenne nekem."

ápr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tudatàban van annak, hogy a fidesznek van vmi karaktergyilkos eszköz a kezèben Péter ellen. Lehet, hogy màr leforgatták a 2. Frizbi epozòdot ahol a legnagyobb fia beszél sajàt apja ellen. (Mert a legnagyobb fia erõsen fideszes). Vagy lehet csak comming outolni fog a meleg Gulyàs Gergely és elmondja megcuccolta a Petikét. Vagy csak van vmi korrupciòs ügy amiben Peti is érintrtt ès ezt kiteregetik... akàrhogy is, remèlem Peti is kirakja majd a bizonyìtèkot a rejtett meleg Gulyàs ellen. és remèlem a kövi pride on már kint lesz a csàvó... ;)
ápr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!