Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gulyás Gergely a kormányinfón...

Gulyás Gergely a kormányinfón elmondta, hogy a médiumok esetében olvasottság alapján dönt a kormány az állami hirdetésekről. Miért vitatják ezt akkor?

Figyelt kérdés
A 444 cikke szerint: [link]
2023. ápr. 20. 13:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vitatom.
2023. ápr. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb szerintem a NER és Lőrinc médiákban látható.
2023. ápr. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miután az EU-s pénzeken felhízlalt kormányközeli üzletemberek megvásárolták és a KESMA-nak adományozták a hazai média nagyjából nyolcvan százalékát, olyan nagyon nem nehéz a döntés, mert nem nagyon van más média mint kormányközeli. Ami meg van, azzal szóba sem állnak, nemhogy hirdessenek náluk. Ezután elég ostoba kifogás, hogy olvasottság alapján döntenek erről. :D
2023. ápr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Azért mert ez egyszerűen hazugság, aki nem elvakult fidesz hívő az ezt belátja még azok is akik fidesz szavazók.
2023. ápr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De én sem vagyok elvakult és mégis elhiszem! Miért hazudna egy hivatalos kormányfórumon?
2023. ápr. 20. 13:53
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha elhiszed, elvakult vagy. Folyamatosan hazudnak a hivatalos kormányfórumon is. Feljebb fejtettem ki, hogy (ebben) miért.
2023. ápr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Miért?

Mert ők a haszonélvezői azért.

Haverok zsebébe tolják a milliárdokat, szerinted mennyit csorgatnak vissza nekik?

Hatvanpuszta is a béréből épül köcpcös családjának szerinted?:)

2023. ápr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 hypno ***** válasza:
100%

Ez azért izgalmas, mert itt egy kérdésnél valaki egy kommentben kifejtette, hogy az ellenzéki portálok nézettsége háromszor akkora mint a lakájmédiájé.


Ha Gulyás nem hazudott, akkor nem ott kellene több hirdetési pénznek landolnia, hogy hasznosulhasson?

2023. ápr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Folyamatosan hazudnak.


Egyes verzió mikor azért hazudnak, mert ki van adva nekik hogy hazudniuk kell.


Kettes verzió, mikor azért hazudnak, mert nem tudják, hogy ha igazat mondanának, akkor nem kerülnének-e ellentmondásba az aktuális hazugság propaganda narratívával.


Sokkal kisebb arcvesztés nekik lebukni egy nyilvánvaló hazugsággal, mert nap mint nap megtörténik, és másnapra már senkit nem érdekel. Viszont ha olyankor nem hazudnak, amikor hazudniuk kellett volna, de erről véletlen nem tudták, az sokkal nagyobb égés, és a pozíciójuk is bánhatja.


Szóval ez az alapállapot náluk, hogy hazudniuk kell. Mindig, folyamatosan, mindenről.

2023. ápr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Miért hazudna egy hivatalos kormányfórumon?"

Szia, eddig melyik barlangban éltél?

2023. ápr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!