Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az EP választásokon szavazol?

Az EP választásokon szavazol?

Figyelt kérdés

ápr. 12. 19:07
A kérdező szavazást indított:
Nem
Igen Magyar Péter pártjára
Igen Mi Hazánkra
Igen Kormánypártokra
Igen egyéb pártra
27 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Baloldali partok mint opcio???
ápr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyéb párt leginkább azok.
ápr. 12. 19:12
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Csak a TISZA, taka Fidesz és taka ellenzéki pártok is.
ápr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Igen szavazok Magyar Péterre és Pártjára.
ápr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Igen! Szerintem mindenkinek minimum kötelessége lenne szavazáson résztvenni. Nem sok idő, és még tudtommal nem halt bele senki.
ápr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%
1-es a baloldal már nem opció az országban.
ápr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mert a Fidesz igen? Ez baromi demagog duma. Ertem en a hype-ot Magyar Peter korul, mint annonMZP korul is, akire szavaztam. De ugy gondolom, hogy van aki a sajat elvei alapjan választ, nem az alapjan, hogy mit mond MP. Ettol fuggetlenul ha ket ev mukva o lesz a legeselyesebb a Fidesz ellen, ra fogok szavazni. Most az EP-n vagy a Momentumra vagy MP, meg nem tudom melyik nagy EU partba csatlakozna be. Amugy meg az elvei miatt ha EP, akkor Momentum.


Onkormanyzatin MP nem indul, itt Örsi Gergely, független jelöltre szavazok majd (Budapest, II. kerület, illetve aki lesz ellenzeki jelolt). Fopolgarmesternek meg Karacsony Gergely.

ápr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7


MZP és MP közötti "hype" különbség az volt, hogy míg MZP az ellenzéki tömbön belül volt a hype, addig MP nem csak az ellenzéki oldalon, hanem a bizonytalan párt nélküliek körében is.

MZP mondta a mai napig tartó nagy igazságot, hogy a Fidesz leváltásához, előbb az ellenzéket kell leváltani. MZP nagy hibája, hogy "elszabadult hajóágyúként" minden hülyeséget meggondolatlanul kiejtett a száján, ami miatt rendre másnap bocsánatot kellett kérnie, és a hype elillant, mikor kiderült, alkalmatlan miniszterelnöknek.


Momentum, április eleje óta 3 kutatás jött ki 1 jobbos és két balos, első kettő 4-4%-ra mérte, míg a a 3. kutatás 3%-ra mérte a kutatás a Momentumot, 2 hónappal ezelőtt a Momentum 7-8%-on állt, most meg 3,5-4%-on, azaz nem jutának be az EP-be és kiesik mind a két képviselőjük. Ha rájuk szavaznál, az elveszett szavazat lenne. Magyar Péter megjelenése az ellenzéki oldalon a Momentumot érte a leghátrányosabban, a legtöbb fiatal és középkorú a Momentumtól ment el MP-hez, legalább is az elemzők szerint.


Én EP-n Magyar Péterre fogok szavazni (volt Momentumos), Főpolgármestere még nem tudom Vitézy vagy Karácsony lesz a befutó, még kivárok, fővárosi listán a Kutyákra, kerületi polgármesterre és képviselőre meg szintén nem tudom, mert a VIII. kerületben az ellenzéki Pikó Andrásra meg a jelenlegi MSZP-s képviselőre biztos nem fogok leszavazni, ha nem indít a Kutya párt itt senit, akkor vagy nem fogok szavazni vagy érvénytelenül fogok.

ápr. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8

Azért azt ne feledd, hogy a közvélemény- kutatásokon sokszor alul mérik az egyes pártokat, ami sokszor működik is. Egyből a te eseted is ezt mutatja. Láttál egy kutatást, amiben 4%-on állnak, ezért máris elpártolsz tőlük.

Persze az is igaz, hogy Magyar Péter sok helyről visz el szavazókat és igaz is lehet az előbb megnevezett kutatás, de vedd figyelembe, amit leírtam, nehogy megbánd később a döntésedet. (Nem vagyok Momentumos)

ápr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9 vagyok

Nézem, 3 kutatást is írtál, de a lényegen nem változtat.

Szinte az összes elfogult

ápr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!