Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik pártra szavazol a...

Melyik pártra szavazol a június 9-ei EP választáson és milyen eredményre számítasz?

Figyelt kérdés

ápr. 9. 13:18
A kérdező szavazást indított:
DK
Fidesz
Jobbik
Mi Hazánk
MKKP
Momentum
Magyar Péter pártja
Nem szavazok
Egyéb
28 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Most erre mit lehet írni? Magyar Péter most keresgéli az embereit.én az első sorban ujjonganék ha a jelenlegi elitet felkötnék,de adódik a kérdés hogy mit lehet várni itt és most egy ilyen helyzetben?bárki kifejtheti részletesen ha van hozzáfűzni valója vagy véleménye.

[link]

ápr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

1# Hát küldjetek neki önéletrajzot, és legyetek képviselők az ep-ben. :)


Akár te is lehetsz képviselő.

ápr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
6%

Fidesz.

Erős nemzeti kormány kell...és nem csak idehaza!

ápr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem akik leginkabb kepviselik a magyar erdekeket az a Momentum, Cseh Kataval es Donat Annaval.
ápr. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mire számítok?


Erre még nem válaszoltak, szerintem:


Fidesz: 10 képviselő

Magyar Péter pártja: 5

Dk-mszp-párbeszéd: 3

Kutyák: 1

Mi hazánk: 1

Momentum: 1

ápr. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Donáthtól értelmes gondolatot még nem hallottam.sem.pedig komoly kérdésekkel nem foglalkozik,csak bulvár jellegű vagy jelentéktelen dolgokkal.
ápr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezt csak te gondolod igy.
ápr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
MKKP, a többi párt nem érdemli meg a szavazatomat.
ápr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a momentum nem fogja megütni az 5% ot. Fidesz, Tisza, Dk, Mkkp és talán mi hazànk fog bejutni. Ilyen erõssorrendben. Kérdèses h a fidesz bemegy-e 50% alá, mert eddig mindig felette volt az EP-n. Illetve h Peti 20 vagy 30%ot fog szerezni.


Nekem a mi hazánk is kérdéses, mert szerintem Peti elõtti idõszakban 8%-on álltak, de EP vàlasztàson a szèlsõjobb mindig alulszerepel valòs tàmogatottsàghoz kèpest (tehàt mondjuk 6ot kapna Peti nèlkül), ebbõl vesz mèg el valamennyit a Peti (pl rokonsàgom egy rèszèt akik Mi hazànkròl x elnek àt Petire), könnyen bemehet 5% alá.

ápr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
En bizom benne, hogy a Momentumnak meglesz az 5%-a, de erosen rezeg a lec sajnos. Hacsak nem kezdenek valamit a következő 8 hetben
ápr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!