Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik kiàbràndultak az ellenzék...

Akik kiàbràndultak az ellenzékből mi miatt tették?

Figyelt kérdés

ápr. 12. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
MSZP és DK a múltjuk miatt és mert a DK agresszív politikai kultúrája sokban azonos a Fideszével. Mi Hazák gyanúsan közel áll a Fideszhez. Momentum nem tudja, hogy mit akar, ide-oda sodródnak az árral. Jobbik, LMP, Párbeszéd teljesen komolytalanok.
ápr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert felnőttem és rájöttem, hogy amit képviselnek, annak az egyik része 1st world problem, a másik része pedig az arab herceg vagyonából lenne maximum megvalósítható, de amíg a közmorál nem változik (az meg varázsütésre ugyanúgy nem fog, ahogy Kalányos Herkulesnek is hiába adsz egy olvasójegyet), addig feneketlen kút és eleve nem érne célt vagy követelőzést szülne.
ápr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2018 volt egy törés.
ápr. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

MSZP és DK leszerepelt, tudomásul kellene venniük, hogy már csak a Fidesz hatalmát erősítik és visszavonulni. Többi meg összeállt velük. Szélsőjobb tőlem nagyon távol áll, sose szavaznék rájuk.

Balközépnek vallom magam, régen Centrum-szavazó voltam, amíg létezett.

ápr. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
DK, MSZP kizárt. Akik szimpatikusak voltak, az a Párbeszéd, Momentum. Egyetemistakent plane szimpatizaltam a Momentummal. Csak az a baj, hogy jottek a 2022-es valasztasok, es utana sem tudtak bizonyitani, hogy ebben az orszagban lehet valami valtozast elerni. Magyar Peterben viszont hiszek. Nem ertek egyet vele mindenben, de bizom benne, hogy ket ev mulva kormanyt valtunk vegre.
ápr. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!