Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Magyar Péter jelenség arra...

A Magyar Péter jelenség arra mutat rá, hogy az ellenzék meggyengült?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom, Magyar Péter a NER része volt, és élvezte annak előnyeit, most meg hirtelen ellene fordult. Az egyébként nem lep meg, hogy lettek követői, na de ennyi?

Magyarnál Toroczkait is hitelesebbnek tartom, ha a kettejük életútját, és azt vetem össze, hogy mit tettek Magyarországért. A Magyar által közreadott hangfelvétel lényegét tekintve semmi újat nem tartalmazott, amit eddig ne tudtunk volna, csak pár részleteiben volt érdekes. Toroczkaiék hangfelvételei súlyosabbak.


Egyébként lehet rosszul gondolom, de szerintem a Magyar Péter jelenség inkább arra mutat rá, hogy az ellenzék mennyire gyenge: mert ha már egy volt NER-es is ilyen tömegeket tud megmozgatni, akkor ezt a tömeget más karizmatikus vezető be tudná folyásolni, vagyis itt valahogy nincsenek rendben a dolgok. A Fideszt okosan kellene megbuktatni, a Magyar Péter jelenség meg inkább érzelmi alapon nyugszik.


ápr. 13. 08:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egy, csak szavakban létező ellenzék nem képes meggyengülni! Duma!
ápr. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!