Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Magyar Péter kimondja...

Ha Magyar Péter kimondja Ukrajnáról az igazságot, az miért orosz propaganda?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Például hogy Ukrajna maga is felelős a háborúért és az egész amerikai befolyás alatt áll, földjeiket felvásárolták.


Ebben mi orosz propaganda?


ápr. 14. 09:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

Azért, mert senki sem tartott fegyvert a tömeggyilkos rohadék fejéhez, hogy márpedig ő neki, mindenképp népirtóvá kell vállnia. Putyin inditotta ezt a háborút, nem Ámeriká, nem Ukrajna és nem mi -mi is nyugat vagyunk-.

Ezek miatt az elszólások miatt, vagyok egyre inkább kritikus ő vele kapcsolatban. Egyre kevésbé gondolom, hogy ez az ember magától jött és lépett a fényre.

ápr. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Ebben en sem ertek vele egyet, es jobb lenne, ha inkabb a partja epitesere fokuszalna, mint hogy ilyen ugyekbe belealljon.
ápr. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon vicces látni, ahogy az emberek elkezdenek rácsodálkozni, hogy Magyar Péter egy hónapja lépett ki a NER-ből.
ápr. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
Éppen, hogy nem igazság, hanem a szovjet propaganda hazugság.
ápr. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Pintér László ***** válasza:
64%

"Azért, mert senki sem tartott fegyvert a tömeggyilkos rohadék fejéhez, hogy márpedig ő neki, mindenképp népirtóvá kell vállnia. Putyin inditotta ezt a háborút, nem Ámeriká, nem Ukrajna és nem mi -mi is nyugat vagyunk-.


Ezek miatt az elszólások miatt, vagyok egyre inkább kritikus ő vele kapcsolatban. Egyre kevésbé gondolom, hogy ez az ember magától jött és lépett a fényre."


Mondta M.P. azt, hogy Putyin ártatlan? Vagy igazat adott Putyinnak? Annyit mondott, hogy Ukrajnának is van vaj a füle mögött és Putyin nem csak random egy elhajított dartssal jelölte ki, hogy melyik országot támadja meg. Ennek voltak előzményei. Az ilyen konfliktusoknál nincs olyan, hogy az egyik fél a csudijó és szentlélek a másik fél meg a csudagonosz.

Amikor Kuba egyre inkább szovjet érdekszférába esett és rakétákat akartak odatelepíteni, az az USA-nak tetszett? Egyből felvonult szinte a teljes flottájával és egy hajszálon múlott a világháború, de a szovjet vezetés idővel kihátrált és lemondott erről. Amikor Nato támaszpontok építéséről volt szó Ukrajnában, ami szárazföldön közvetlen határos Oroszországgal és régen a része is volt, az is ugyanolyan, mint ami volt Kubában, csak itt a másik oldal nem hátrált vissza.

Ettől függetlenül teljesen elítélendő az orosz agresszió, de van ok-okozat.

ápr. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%
Én még mindig nem tudom, hogy őt küdték vagy magától jött, de az orosz propaganda felmondása orbitális hiba a részéről.
ápr. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Fura mód eddig, ha itt valaki leírt hasonlót akkor oroszbarátnak és minden másnak mondták. Szóval szerintem ha egy itteni átlagos válaszolót orosz progandával vádoltak hasonlóak miatt nem kell csodálkozni azon ha mások is megteszik Magyar Péterrel, nem kell mentegetni. Vagy ha ő mondja máris nem az, csak az elmúlt év/hónapok hozzászólióinál számított annak?
ápr. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

"s Putyin nem csak random egy elhajított dartssal jelölte ki, hogy melyik országot támadja meg"

Csakhogy amikor ugyanezt leírtuk nektek ide, akkor azzal jöttetek, hogy fideszbirka.

ápr. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Pintér László ***** válasza:

"

Csakhogy amikor ugyanezt leírtuk nektek ide, akkor azzal jöttetek, hogy fideszbirka"


Általában pont Én szoktam megkapni azt, hogy moszkovita vagyok meg fideszbirka. :)

ápr. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%
Kipukkanhatna már ez a magyarpéter lufi. Valami fideszből kiugrott senki. Túl nagy sztár lett 1-2 nap alatt.
ápr. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!