Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vitézy Kovács Gergelyre...

Vitézy Kovács Gergelyre szavazott, és gratulált is neki. Még mindig Fidesz bérenc a Karácsony Gergely fanatikusoknak?

Figyelt kérdés
Vagy még erőltetik tovább ezt a baromságot, hogy a "Fidesz" embere.

ápr. 14. 23:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%
Nem gondolom, hogy a Fidesz embere lenne, de ez a nyilvános gratuláció nyilvánvalóan egy kampányfogás, hogy megszerezze a kétfarkúak szimpátiáját. Ami nem baj, ez is hozzá tartozik a politikához, csak nem kell többet belelátni.
ápr. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
31%
Igen, az.
ápr. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%
Vannak akiknek mondhatsz bármit, akik szerint pl. a múltkori választáson Puzsér is a fidesz embere volt, pedig őt azért ezzel igen nehéz lenne vádolni.
ápr. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
#3 de miért ilyen ostobák? Végre itt a lehetőség hogy Budapestet olyan ember vezesse, aki ért is hozzá. Erre Kari Gerit és semmittevésben tehetséges bandáját megválasztják újra. Annyi indokból hogy KariGeri "Nem fidesz". Agyrém. Legalább lennének normális érvek KariGeriék mellett, de nem írnak, mert ők sem tudnak mit mondani. :D Vicc az egész helyzet.
ápr. 14. 23:29
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
A DK ugyanazzal a módszerrel igyekszik lejáratni Vitézyt, mint Orbánék Karácsonyt: ő a gonosz embere, a gonosz van a háttérben. A fideszeseknek Gyurcsány a gonosz, a dékásoknak Orbán. És mind a két csürhét simán le lehet ezzel kenyerezni, mert annyira fanatikusok, hogy a szemüknek kevésbé hisznek, mint a pártjuknak.
ápr. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
#6 így van és nem érdekli őket Budapest állapota, fejlődése, nekik az "ellenzéki erőd" megtartása a cél. Remek. Közben az az erőd rohad...
ápr. 14. 23:43
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
Mindig isbgyuloltem ezt a narkos hajlektalant. Ezutan ne csodalkozzunk, ha a Fidesz nyer a XII. keruletben.
ápr. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
50%
Amugy mi bajod Karacsony Gergellyel? Ezt senki nem tudja megmondani. Mert amugy a tobbsegnek szimpatikus, kiall olyan tarsadalmi ugyek mellett is, mint pl most a jozsefvarosi lakok kilakoltatasa, zoldul a varos, es nem mondanam h elegedetlenebb vagyok, mint 5 eve. Ezert is szavazok megint Karacsonyra.
ápr. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

#9

- Közveszélyes bicikli sávok

- Kamu szociális segítség nyújtó propaganda filmek

- Vitézy karaktergyilkolása

- Rengeteg ígéret be nem tartása

- Lánchíd botrány

- Semmit nem tett a bérlakások téren, most választás előtt felhozta a témát hogy ne égjen rá, de nem lesz belőle úgyse semmi, kamuzik

- Facebookon folyamatos rinyálas, vezetőkhöz méltatlan dolognak tartok.


Kapásból ennyit tudtam felhozni ezeket tapasztaltam. Amúgy rá szavaztam múltkor, de kiderül hogy ő is egy nagy kamu mint a többi.

ápr. 15. 00:28
 10/24 A kérdező kommentje:

#9


De nálam akkor lett világos mennyire kamu az egész ember, mikor elindult miniszterelnök posztért úgy hogy mellette főpolgármester volt. Ezt mégis hogy képzelte? Bizalmat adtunk neki hogy vezesse a várost, erre egy jobb pozícióért a kukába dobta volna a ciklusa alatt. Ez milyen etikátlan dolog már....


(Engem mellesleg az is zavar, hogy olyan ember vezeti a várost aki nem Budapesten született és nem itt nőtt fel, de ezt egyszer elengedtem a szavazó fülkében, de többet nem fogom)

ápr. 15. 00:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!