Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolsz Magyar Péter...

Mit gondolsz Magyar Péter azon kijelentéséről: A Gyurcsány Ferenc által is támogatott Karácsony Gergelyre biztosan nem szavazna?

Figyelt kérdés

Valójában egyik főpolgármester jelöltet se illet túl szép szavakkal. Szentkirályi Alexandráról azt állítja,h még életében nem beszélt ellenzéki újságíróval.

Vitézy Dávidot pedig a Fidesz hekkjének tartja,mert hogy korábban fideszes volt, ez mondjuk abból a szempontból érdekes, hogy ez pont ugyanúgy igaz magára Magyar Péterre is,aki szintén fideszes volt korábban, így ennyi erővel akár saját magát is tarthatja a fidesz hekkjének.


ápr. 14. 23:29
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek vele, Gyurcsány által támogatott óellenzéki Karácsonyra semmi értelme szavazni
Nem értek egyet, Magyar Péter ugyanúgy a fidesz hekkje,mint Vitézy Dávid,fideszből jöttek,oda is tartoznak még mindig
20 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Nem befolyásolt, senki mellé sem állt. Tehát magadra maradtál. Dönts. Legyen Karácsony.
ápr. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%

"ez pont ugyanúgy igaz magára Magyar Péterre is,aki szintén fideszes volt korábban, így ennyi erővel akár saját magát is tarthatja a fidesz hekkjének"

Ezzel beletaposol a Magyar Péter-fanok lelkivilágába. Mindjárt jönnek, és közlik, hogy ő nem is volt fideszes. A NER-ből pedig sosem kapott egy fillért sem. És igenis tisztességesen gazdagodott meg. Mert ő most szállt le a Mennyből.

ápr. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Karácsony Gergely DK jelöltje. Igaza van.


Vitézyről baromságokat mondott szerintem. Mi az hogy "mindenki tudja" hogy a Fidesz hekkje. Én nem tudom. De érdekes hogy pont ő bizalmatlan azokkal akik régen a Fidesz kormányának (függetlenként) dolgoztak. Őt is ugyanezzel vádolták...

ápr. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Én már nem tudom, mi folyik itt. De arra azért kíváncsi lennék, hogy van e itt olyan, aki szerint Vitézy a fidesz embere mert hogy fideszes volt,de Magyar Péter meg nem a fidesz embere, aki ugyanúgy fideszes volt.

Most akkor melyik? Mert ezen logika mentén most akkor vagy mindkettő fideszes, vagy egyik sem. Különben itt valami komoly ellentmondást érzek.

ápr. 14. 23:51
 5/16 anonim ***** válasza:
28%
Én csak azt tudom hogy vitézy egy fideszes jelölt. Mindenki döntse el melyik a kisebbik rossz.
ápr. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
#5 bizonyíték?
ápr. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
3) akkor most mar tudod, hogy a Fidesz valodi jeloltje
ápr. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%

Amugy tényleg nem tűnik fel senkinek az, hogy miert nem ekezi a media Vitezyt? Napi nem tudom hany cikk van errol az allitolagos hid botranyrol, de Vitezyrol semmi. Sot, egyik tervet meg dicsertek is.


Mi ennek az oka? Nyilvan Vitezy nem indult volna fideszes szinekben, mert ugy Budapesten eselytelen. Szentkiralyi valszeg igy bukni fog. Nem sajnalja a Fidesz. De ha Szentkiralyi hozza a szamokat, es mondjuk Vitezy nyer, nekik az meg mindig jobb szcenario, mert rajta keresztul megszerzik a varost.


Na meg ha olyan fuggetlen lett volna Vitezy, nem derogalt volna neki Karacsony mellett szakertoi poziciot elvallalni.


Errol ennyit, reszemrol megy az x Karacsonyra.

ápr. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A NER média ha valakit ekéz,azzal pont megadja az irányt az ellenzéki fősodornak. Ha a megafonosok nem teljesen ostobák, akkor láthatják, h az elmúlt hónapok lejáratókampánya Magyar Péterrel szemben, pont hogy hatalmas népszerűséget hozott neki. Ha én NER-es lennék,és azt akarnám,h az ellenzékiek Vitézyre szavazzanak,akkor nyomatnám rá is a propagandát. Ehelyett tudomást sem vesznek a létezéséről,mintha nem is lenne,semmi felületet nem csinálnak neki,így a sajátjaiknak se jut eszébe rá szavazni.
ápr. 15. 00:47
 10/16 anonim ***** válasza:

De akkor vegulis kik alkotjak Vitezy szavazotaborat? Mik az aranyok? Ugy gondolom, hogy jelenkeg ez a felallas: 1. Karacsony, 2. Vitezy, 3. Szentkiralyi


Fideszesek valszeg leszavaznak Szentkiralyira. Vitezyt szerintem a nem elkotelezett ellenzekiek, vagy mondjuk az alapbol nem szavazok tamogatnak

ápr. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!