Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem lehet a kormányt 4...

Miért nem lehet a kormányt 4 év előtt leváltani ha mégsem azt csinálja amit a többség szeretne?

Figyelt kérdés

Olyan ez mint amikor felvesznek egy munkahelyre és nem csinálod jól a dolgod akkor kirúgnak nem ??


Oké sokan szavaztak a Fideszre, de ha rájöttek hogy nem úgy végzi a munkáját ahogyan kéne akkor miért nem lehet leváltani ? Miért kell 4 évig várni ???


2010. okt. 27. 14:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Hát az önkormányzati választásoknál inkább úgy tűnt, az emberek meg vannak elégedve a fidesszel.
2010. okt. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

ha nagyon nagy a gáz, akkor el lehet intézni népakarattal az előrehozott választásokat, de az mszp-nél se sikerült, itt se fog.


a fideszesek nagy része pedig még nem ébredt fel. Majd amikor kevesebb zsé marad a tárcájukban illetve egyéb területeken veszik észre, hogy gáz van, akkor talán.


a másik probléma, hogy úgy néz ki sok ember jóllakik azzal a tudattal, hogy "legyőztük a gyúrcsányt" olvastam már olyat is, hogy az illető leszarja ha szarabbul fog élni, csak az mszp menjen el. egyenlőre az emberek többségét a fidesz és mszp által keltett gyűlölet vezeti,

2010. okt. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Én többségben olyan emberekkel találkozom akik nagyon megbánták hogy a Fideszre szavaztak...

Sajna én is közéjük tartozom, bár ne tettem volna, igaz sok választás nem nagyon volt :(

Az önkormányzati választásokra el sem mentem, mint ahogyan sokan nem.

Remélem hogy azért akad pár okos ember aki tud majd tenni valamit.

Az a baj hogy a Fidesz nem csak a kiskeresetűeket teszi még szegényebbé, hanem feléget mindent a külfölddel is.

Magyarország mindig rossz segget nyal.

Miért nem lehet egyszer a győztesekhez csatlakozni ?

Orbánt szerintem csak a hatalom érdekli.

2010. okt. 27. 14:17
 4/15 anonim ***** válasza:
37%
Azért nem vagy semmi..MSZP-nek 8 évet adtatok,hogy bizonyítson..Nem tudott tenni semmit,sőt..A fidesz nem is olyan régen nyerte csak a választásokat,és azt várod,hogy cirka fél év alatt a szarból várat csináljon? Majd 4 év múlva kérdezd meg,hogy megbánta-e valaki vagy sem...
2010. okt. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%

azért álljunk már meg utolsó!

nem arról van szó, hogy a fidesz pár hónap alatt nem tudott érdemlegeset tenni, hanem arról, hogy a pár hónap alatt mennyi gáz intézkedést csinált.


mellesleg orbán értékelte magát, tehát ő és a hívei úgy gondolják, hogy mennyire sokat tett.

2010. okt. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

"Én többségben olyan emberekkel találkozom akik nagyon megbánták hogy a Fideszre szavaztak...

Sajna én is közéjük tartozom, bár ne tettem volna, igaz sok választás nem nagyon volt :("


Sajnos késő bánat, eb gondolat. Sokan közölünk szóltunk, hogy nem lesz jó vége, ha megszavazzátok a 2/3-ot nekik. Elég lett volna a szimpla többség. Most már az lesz amit ők akarnak, ha kell új alkotmányt csinálnak, ami nekik jó.

2010. okt. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

Kamumail válasza:


azért álljunk már meg utolsó!

nem arról van szó, hogy a fidesz pár hónap alatt nem tudott érdemlegeset tenni, hanem arról, hogy a pár hónap alatt mennyi gáz intézkedést csinált.


Legfeljebb majd azt fogja mondani amit Gyurcsány mondott anno annak idején.

"Tudom, hogy nekem ezt könnyű mondani. Tudom, ne vágjátok mindig a képembe! De csak ezért érdemes! Majdnem beledöglöttem, hogy másfél évig úgy kellett tenni, mintha kormányoztunk volna, ehelyett hazudtunk reggel, éjjel, meg este"

És ennyi.Lesznek akkor is olyanok akik hőbörögni fognak,de ennél rosszabb már nem jöhet..

2010. okt. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%

G*ci! Azért kíváncsi vagyok, h aki ekkorát csalódott a fideszben mégis mi a lóf@szt várt? Nekem úgy tűnik tipikus esetei annak, hogy várták a kolbászból a kerítést.

Én Jobbik szavazó vagyok, de azt kell mondjam többségében azt látom, hogy elég jól nyomja a Fidesz egyelőre. Vannak még létfontosságú kérdések, amivel foglalkoznia kéne sokkal többet, pl a cigányok fertlemes szaporodása, a magyaroknak meg a durva fogyása. De csak akkor lesz gáz a fidesz, ha 1-2 éven belül nem jutnak el oda, hogy nagyon foglalkozzanak iylen problémákkal is.

2010. okt. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Azért az MSZP-t nem kezdték el utálni ilyen hamar..

Egyébként nem vagyok MSZP-s sem.

Csak olyan kormányt szeretnék ahol mindannyiunknak jobb.

De tudod amikor azt hallani hogy pl Orbán meg Kövér mennyit nyer, mi meg vesztünk akkor kinyílik a bicska a zsebemben.

És nem az érdekel hogy Ők mennyit keresnek, lecarnám ha meg tudnák élni, és nem azon kéne aggódnom hogy ki tudom-e fizetni a villanyszámlást vagy a gázost.

És nem azért mert lumpolok.....

Évekkel ezelőtt azért nem mentem maszekhoz dolgozni, mert hogy majd a nyugdíjhoz kellenek az évek !!

A FRANCBAAAV !! fEKETÉN KELLETT VOLNA DOLGOZNI, MINIMÁLLAL BEJELENTVE A TÖBBIT ZSEBBE !!

Mert nyugdíj ugysem lesz.

Csalni tanítják meg az embert !!

2010. okt. 27. 14:38
 10/15 anonim ***** válasza:
49%

"Magyarország mindig rossz segget nyal. "

Te hogy látod? Most épp kiét? Az Eu seggét? Nem úgy néz ki. Az USÁ-ét? Azt sem? Oroszok? Nem. Kína? Na az hiányozna. Izrael? Elszomorítalak. Multik? Még mindig nem. Nade kiét?

2010. okt. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!