Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem lehet a kormányt 4...

Miért nem lehet a kormányt 4 év előtt leváltani ha mégsem azt csinálja amit a többség szeretne?

Figyelt kérdés

Olyan ez mint amikor felvesznek egy munkahelyre és nem csinálod jól a dolgod akkor kirúgnak nem ??


Oké sokan szavaztak a Fideszre, de ha rájöttek hogy nem úgy végzi a munkáját ahogyan kéne akkor miért nem lehet leváltani ? Miért kell 4 évig várni ???


2010. okt. 27. 14:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
71%
Mindenki azt szeretné amit te kedves kérdező. A probléma ott kezdődik, hogy nincs olyan párt, amely valóban ezt szeretné és nem csak a saját zsebét tömni. (Az eddigi kormánypártokra utaltam.) Nagy szükség volna egy teljesn új politikus garnitúrára.
2010. okt. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
54%

Már bocsika,de én 10 évvel ezelőtt is tudtam,hogy mire nyugdíjba megyek nem lesz nyugdíjam,,Hogy miért?

Mert nincs aki dolgozzon addigra,mert többen lesznek az idős nyugdíjasok mint a fiatal dolgozó emberek..Ehhez nem kell a fideszt szidni,mert ez nem az ő hibájuk...Még valamit.Ne a kormánytól várd a csodát,hanem saját magadtól..Ha a politizálást önkéntes munka lenne,és senki nem vinne haza pénzt,akkor sem lenne elég sok embernek ,az is szar lenne..

Nem rosszabb a helyzet most sem mint az MSZP idejében..(és ugyanolyan gyorsan kezdték őket is utáni)

2010. okt. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%
javítok* utálni
2010. okt. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
35%

"Azért az MSZP-t nem kezdték el utálni ilyen hamar"

Milyen adót nézel? A cseh 2-öt? Nemrég voltak önk.-i választások, nem úgy nézett ki a dolog mintha elkezdték volna utálni az emberek a Fideszt.:)))

2010. okt. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
56%

A saját véleményedet ne tedd többes számba, mintha legalább is fél Magyarország szólna belőled, légy szíves. Te tényleg fél év alatt vártad a kolbászkerítést?

Évek óta (min. 20) azt hallgatjuk, hogy minden rendben lesz, látjuk a kiutat, legalább is van egy tervünk, DE! előbb még egy kicsit áldoznunk kell a jobb létért... mindenkinek, egyéni szinten. Ez van. Nem vagyok sem Fideszes, sem MSZP-s. Csupán azt látom, hogy a semmitől, a nemakarástól, a folytonmásramutogatástól, a neménvoltamoktól, a sültgalambvárástól, a politikusokoldjákmeghelyettünktől, a jóleszazúgyis-majdjövőhétenmegcsinálomtól nem lesz jobb. Egy dologban bízom, amit magamtól és éppen ezért másoktól is elvárok: ha már járhatok/járhattam iskolába, ha már lett állásom, akkor maximálisan tegyem oda magam. Annyiért, amennyiért. Nem marad így örökre. Naivitás? Tudom. :)

2010. nov. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!