Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha eltekintünk attól, hogy...

Ha eltekintünk attól, hogy Dobrev Klára kinek a férje, szerintetek is jó politikus?

Figyelt kérdés

Sajnálom, mikor Dobrevről,Dónáthról, meg Cseh Katalinról is lealacsonyítóan írnak, pedig szerintem mindhárman nagyon jó szónokok.


Dobrevnek meg sok évnyi tapasztalata van, van egy konkrét programja, megnevezett emberei. Valahogy a magyar mégis inkább egy semlegesebb messiásra vár? De miért? Én baloldaliként annak örülnék igazán, ha baloldalról sikerülne megdöbteni ezt a rendszert. Nem a Fidesz emberein keresztül. Plusz elítélem ezeket az álfüggetlen politikusokat is, mint Vitézyt.



ápr. 15. 01:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Egyetértek. Amikor megláttam a nagy tömeget MP legutóbbi tüntetésén még azt mondtam, hogy ha ő kell az embereknek akkor támogatni fogom. De aztán rájöttem, hogy ő pont olyan, mint a fidesz. Egy az egybe. Engem nem érdekel, hogy milyen tömeg lesz mellette, én maradok az, aki vagyok, egy balliberális ember, aki soha nem szavazott a fideszre, se volt fideszesre és nem is fog. És nem érdekel, ha nem divatos dk-snak lenni (főleg fiatalon), én a szívem mélyén az vagyok, most miért hazudtoljam meg magam. Csak azzal az értékrenddel tudok azonosulni, amit ők képviselnek. Szóval lexarom Magyar Pétert.
ápr. 15. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
39%
Kinek a férje Dobrev? :O
ápr. 15. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Miért lenne jó?
ápr. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem az.
ápr. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem ugyanolyan populista, mint 0rbán.

Sok mindent el lehet mondani erről a házaspárról, de szvsz ők a kevés politikusok egyikei, akik nem a megélhetésért politizálnak. Gyurcsány, már a minisztersége előtt is milliárdos volt, nem gondolom, hogy ne futná nekik kenyérre, ha kilépnének a politikából.

Van, amiben egyet is értek velük, mondjuk az Európai Egyesült Államok eszméje, szerintem egy kétségtelenül muszály lépés lesz a kontinensnek, ha túl akarjuk élni a jövő problémáit, egyre jobban látszik a saját példánkon, hogy egyedül nem megy.

Viszont, attól, hogy elmondanak fél igazságokat, vagy azokat a dolgokat, amiket politikusok nélkül is tudok, nem változik semmi.

Látszik, hogy nem a médiapolitizálás fogja megváltoztatni ezt az országot és, hogy ezt nem értik, vagy nem akarják megérteni, azzal nem tudok mit kezdeni. Nem lesznek szimpatikusabbak, attól, hogy minden héten beülnek valamelyik atv-s műsor kényelmes karosszékébe vagy egy youtube-os podcastba és elmondják ugyanazt.

ápr. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem az! MP az utolsó remény!
ápr. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
*kinek a felesége, természetesen :)
ápr. 15. 08:07
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
Olyan szöveggel, hogy majd ő megemli a béreket, én nem mondanám jó politikusnak.
ápr. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 Valamelyik nap a szomszédom üvöltette az m1-et, ott is azt mondták, hogy 0rbán emelte a béreket. Szóval nemcsak Dobrev kampányol ezzel.
ápr. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szerintem nagy különbség, hogy míg Dobrevnek erre vannak megalapozott tervei, Orbánnak ezek a tervei 2014 óta: folytatjuk...
ápr. 15. 09:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!