Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, tudnátok szavazni...

Ellenzékiek, tudnátok szavazni egy Fideszből kiábrándult NER-lovagra?

Figyelt kérdés

Nem Vitézyre hanem Magyar Péterre gondolok. Szerintem most az EP és önkormányzatin nem őt támogatom, hanem a Momentumot, hogy legyen egy kis esélyük elérni az 5%-ot. Főpolginak meg Karácsonyt.


De tartok tőle, hogy 2 év múlva muszáj lesz Magyar Péterre szavaznom, ha azt akarom, hogy bukjon a rendszer. Nincs még 4 évünk..a másik meg h MZP-re is huzakodva húztam be az X-et de ott is ugyanaz volt a megfontolás.



ápr. 15. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Persze, muszáj! Most a lényeg, hogy bukjon a ner. Majd ha lesz normális választási rendszer, akkor lehet szavazni külön zöldekre, liberálisokra, stb.
ápr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, de ez nem most júniusban dől el. Szerintem most mindenki szavazzon úgy, ahogy gondolja, meg aki őt leginkább képviseli.


Az EP-n úgyis mindegy, a Fidesz hozza a számokat, de nem ott kell őket legyőzni, hanem 2 év múlva.

ápr. 15. 11:08
 3/8 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem a Momentumra leadott szavazatok el fognak veszni. A Hegyvidéki előszavazáson az MKKP több mint 3x több szavazatot kapott mint a Momentum.


Az MKKP nem gyurcsányozódott még össze, nem volt soha tagja a NER-nek pedig már rég léteznek.

ápr. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Am ezt sajnalom. Nem tudom egy viccpart hogy veheto komolyan egy keruletben. Sajnom, hogy ez lett az eredmeny.
ápr. 15. 12:06
 5/8 anonim ***** válasza:

#4!

Két viccpárt indult és egy civil.

ápr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kire gondolsz? Momentum meg MKKP mint viccpart?
ápr. 15. 15:48
 7/8 anonim ***** válasza:
45%

Én nem lennék meglepve, ha 2 év múlva MP már egyáltalán nem lenne tényező.

Nagy a népszerűsége ma, de ezek nem megalapozott követők, hanem csak rajongók. Sokan ki fognak ábréndulni belőle, mert nem hozza azt megváltást, amit várnak tőle.

ápr. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6!


Igen.

ápr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!