Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péterben azért vágynak...

Magyar Péterben azért vágynak messiást, mert a dollárbaloldali pártok leszerepeltek erkölcsileg?

Figyelt kérdés

A Márki-Zay-jelenséggel hasonlatos Magyar Péter is. Hirtelen jött népszerűségét, aminek majd Gyurcsány Ferenc fog véget vetni Az egész jelenség onnan ered, hogy a baloldali szavazók csalódtak a politikusaikban és ezért egy új messiásjelölt felé fordultak, aki most éppen Magyar Péter.

Mi a véleményed?



ápr. 15. 12:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
37%

#9: 2010-ben, amikor a fideszre szavaztam (először és utoljára), nem gondoltam, hogy az jobb lesz. Azt gondoltam, amit most, hogy VÁLTOZTATNI KELL. A 2/3, amíg a többség a kormány kezében van, az teljhatalom, bárki, bármit mond. Nem létezhet olyan, hogy a rendeleti kormányzás meghosszabbítását a teljes ellenzék leszavazza, de akkor is meg lesz hosszabbítva, mert a teljes kormánypárt megszavazta. Ez beteg, de az is, ha valaki erre azt mondja, hogy ez így jó. Ez nem fér meg egy demokráciában nem hogy 14 évig, de 4 évig sem.

Ha MP pártja 2026-ban 2/3-dal nyerne, annak is csak azért örülnék, mert könnyebb lenne helyreállítani azt, amit ezek ennyi év alatt elcsesztek (kezdve a fidesz-szekta hívőinek a fejével), és amilyen szinten a fidesz ellenzéki pártként hátráltatni fogja a nyertest.

ápr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!