Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha szélsőjobboldali nézetű...

Ha szélsőjobboldali nézetű mihazánk szimpatizáns vagyok az szerintetek kizáró ok, hogy jelentkezzek az ORZSE-re hebraisztika szakra?

Figyelt kérdés

Meg szeretnék tanulni héberül, és szeretnék hebraisztikát magas szinten tanulni.


Ezt azért, hogyha nagyban zsidózás folyna, akkor én mint "szakértő" értelmeseket tudjak hozzászólni.



ápr. 15. 22:17
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez kizáró ok. Szélsőjobbosokat nem vennének fel hebraisztikára
Nem kizáró ok. Tanulhatsz hebraisztikát szélsőjobboldaliként is
16 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
A hasznos (nem gyűlölködő) válaszokért תודה
ápr. 15. 22:19
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Zsidó is lehet radikális jobboldali.Izraelben sok az ilyen
ápr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kizáró ok.
ápr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%

A bugyuta, beszűkült mentalitás sosem volt kizáró ok arra hogy egyetemre járhasson valaki.


Ehhez amúgy minek egyetemet végezni? :D

ápr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 HakapiszikMatyi ***** válasza:
53%

Az a baj kisfiam, hogy te csak egy unatkozó kölyök vagy...:(

"mihazánk szimpatizáns vagyok". Ha az lennél, le tudnád írni tisztelettel, hogy: " MI Hazánk Mozgalom".

Azt tanulsz, amit akarsz, de első körben TANULD MEG legalább a szervezet nevét normálisan leírni, amire hivatkozol...

És csodálkozunk, hogy "Buta náci"-nak hívnak minket...

Mondjuk: A kérdező, az biztosan nem szélsőjobboldali, mert ekkora gyökér nincs köztünk.

ápr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%

Szélsőjobboldali ideológiák nem buktak meg a 20 században? Miért kell tovább erőltetni?

Elég nagy szégyenfolt történelmünknek mikor 1944-ben hatalmat kaptak. Miért kell tovább vinni azt az 1 bites gondolkodást?

ápr. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 HakapiszikMatyi ***** válasza:
63%

"ma 23:19"

Nem buktak meg. Európában szinte ismétli magát a 20. század ezzel kapcsolatban. Akkoriban a "fajelmélet", a felsőbbrendűség érzése eléggé bele zavart az ideológiába. Manapság ez már kevésbé számottevő. Fura módon, a Skandináv Országokban jellemzően egyre etrősebb, akiket pedig annyira" Liberális- befogadó" népeknek hisz a Világ. Magyarországon, és Európa legtöbb területén az úgynevezett "Nácik" azt szeretnék, hogy kicsit visszaálljon a mezőgazdaság, és ipar egy korábbi időpontra. Minden nép elveszíti a sajátosságait a globalizáció miatt. Szomorú, hogy manapság a boltokban nagybetűvel van kiírva: "Magyar Termék!". Ugyanezt érzik Spanyolországban, Németországban, vagy Észtországban. Leht utálni minket, de szívesebben veszünk magyar élelmiszert, mint mondjuk ukránt, még akkor is, ha drágább. Egyre több a magát cigánynak tartó szimpatizáns is nálunk. ( Direkt nem "romá"-t írtam, mert ŐK cigánynak nevezik magukat.)

Ez most más, mint 100 éve volt...

ápr. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Minden cionista radikális jobboldali. Nem értem a kérdést.
ápr. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, Szegedi Csanád tudna mesélni :D
ápr. 17. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!