Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek milyen megszorítás...

Szerintetek milyen megszorítások lesznek a választások után?

Figyelt kérdés
Magyar Péter már többször említette, hogy a kormány a választások után brutális megszorításokat tervez. Szerintetek mik lehetnek ezek?

ápr. 15. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
A győztes Magyar Peti kezét megszorítja a vesztes Fidesz.
ápr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13%

Minden választás előtt ezt mondja az ellenzék.

Én minden választás után éhen haltam 3x.

ápr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyenek.
ápr. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Adó, adó, adó.


Az állampapír kamatait kíváncsi vagyok hogy fogják fizetni. :) én nem vettem, nekem mindegy, de sok ember be***hatja.

ápr. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
A szokásos lesz: a vállalkozói szektort fogják megnyomorgatni mégjobban, akik majd ráterhelik a lakossági vevőkre. Így Orbánék - mint általában - újból áthárítják majd a népharagot a "rohadt maszekokra", míg a szent lakosságot jól megvédik. Hovatovább majd meg is mondják a vállalkozóknak hogy nem emelhetik pl. valami árát, vagy hasonlók. Erre aztán sok nagy cég is majd jól becsődöl, de sebaj mert ott lesz valamelyik Tiborcz, Szíjj, Mészáros vagy bárki aki "megmenti". Ilyenek.
ápr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!