Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 2026-ban sem takarítjuk ki...

Ha 2026-ban sem takarítjuk ki a Fideszt, te még tervezel az országban maradni?

Figyelt kérdés
Illetve ha ezt a választást is elbukjuk, akkor mi fog történni?

ápr. 16. 01:22
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
100%

Én még maradok, mert nekünk elég limitáltak a lehetőségeink kinn. Nem vagyunk se mérnökök, se orvosok, nekem még a nyelvtudásom is elég gyenge.

De készülök lélekben hogy el fog jönni az a pont mikor nem maradhatunk tovább. Ez Magyar Pétertől függetlenül rég óta érik bennem.

De remélem most sikerül valamilyen pozitív változást hozni, mert már nagyon unalmas és siralmas ez az egész.

ápr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
65%
#30: rémeket látsz, hála a kormányunk agymosásának.
ápr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:

Nem a kormányunk menekül el Németországból, hanem azok, akik Zalában egész utcákat töltenek meg német létükre. Itt van pl. ő. Neki mi érdeke fűződne ahhoz, hogy a kormány "agymosását" terjessze?

https://www.youtube.com/@detlevschoenauer/videos

ápr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
81%
Néhány éve már nem magyar cégnél dolgozom, tehát nem magyar bért kapok. Határ mellett élek, így lényegesen kevesebb összegért vásárolok mindent (ház felújítás után vagyok, mindent Romániában vettünk) így lehet haladni előre.
ápr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
Kizárt hogy külhonba menjünk. Nyugdíj kor. Ott nem tudnánk dolgozni. És az itteni pénzünk, kint annyira se elég, ami itt fedezve van...
ápr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
#19: te mit teszel az országért? Azt, hogy nap mint nap itt mosdatod és fényezed a fideszes elvbarátaidat/gazdáidat?
ápr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:

Szerintem az is haladás ha nem sír rí valaki állandóan!🙂

Monentán mi a valódi változásra szavazunk évek óta. Nem a fideszre, és nem is az ellenzéki moslék koalícióra akik kiárulnák az országot is. Nektek nem kell a változás. Olyan mintha élveznétek a szenvedést. Ki érti ezt🤷🏻

ápr. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
60%

#37: konkrétan kire gondolsz, kire szavaztál?


"és nem is az ellenzéki moslék koalícióra akik kiárulnák az országot is" - nem a fidesz árulja ki az országot véletlenül? Hiába nem vagy fideszes, mégis hat rád az agymosásuk.

ápr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:

"Hiába nem vagy fideszes, mégis hat rád az agymosásuk."


Sose szavaztam a fideszre.🙂

De a baloldalra sem tennék x-et soha! Egy alomból vannak ezek.

ápr. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
12%

39: "Sose szavaztam a fideszre." - ezt írtam én is "Hiába nem vagy fideszes", értelmezd már...

Gondolom valami szélsőjobbos könyvdaráló vagy...

ápr. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!