Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 2026-ban sem takarítjuk ki...

Ha 2026-ban sem takarítjuk ki a Fideszt, te még tervezel az országban maradni?

Figyelt kérdés
Illetve ha ezt a választást is elbukjuk, akkor mi fog történni?

ápr. 16. 01:22
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
82%

Nekem mindegy, hogy marad-e a Fidesz vagy sem, én elmegyek innen.

Attól, hogy a kormányt leváltanák (nem fogják), a nép mentalitása még ugyanaz marad.

ápr. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
68%
én meg már elmentem. a ti pénzetekből megy.
ápr. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
90%
Ez egy elég összetett kérdés.Szàmomra ez is egy szempont igen ,de nem csak ezen múlik hogy elmegyek vagy sem. Màr éltem külföldön és nem minden fenékig tejfel ám ott sem. Többet keresel de többet is költesz ,ìgy nem nagyon tudsz spórolni ha haza akarsz jönni néha (Amerikàban éltem). Ezért például a mai fejemmel gyàri melóra,takarìtani, pizzàt hordani stb nem mennék ki ausztriàba sem. Csakis olyan ajànlat érdekelne ahol a cég fizeti a lakàst,kocsit stb. Erre meg elég kicsi az esély ,bàr igaz nem próbàlkozok.
ápr. 16. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
17%
Mért ne terveznék? Máshol vannak még a fidesznél is szarabbak és azokban az országokban is laknak. Te hová disszidálsz? Irán? Észak-Korea? Zimbabwe?
ápr. 16. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
89%
Attól, hogy laknak, még nem biztos, hogy jó ott nekik, csak nincs lehetősegük elmenni...
ápr. 16. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
60%

Én visszajöttem. Ez az én hazám, akkor is ha egy arra alkalmatlan párt vezeti. Egyébként meg, mindenhol ülnek olyanok a vezetésben, akiket az adott ország népe a háta közepére kíván.

Aki nem harcol a hazájáért, az nem is érdemel hazát. Ilyen egyszerű. Aki a vihart nem tudja elviselni, az a napsütést se élvezze.

ápr. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
63%
csak nem mindegy, hogy az egész életed viharban éled-e le vagy napsütésben.... haza meg azok költöznek, akik 90%-ban alkalmatlanok a külföldi élethez, azt jönnek ilyen közhelyekkel, mint az én hazám, meg harcolni a hazáért:DDD te jó ég... :D
ápr. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
71%
Természetesen maradok.
ápr. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
55%
a másik meg: ha olyan jó volt az a vihar, minek mentél külföldre....
ápr. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
75%
Már ausztriában vagyok.
ápr. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!