Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapesti fideszesek, kire...

Budapesti fideszesek, kire szavaztok a főpolgármester-valasztáson?

Figyelt kérdés

ápr. 16. 11:48
A kérdező szavazást indított:
Szentkirályi Alexandra
Vitézy Dávid
Egyéb
Nem szavazok
19 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Nyilván Alexandrára.
ápr. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
Vitézyre tudjuk hogy ő is a fidesz jelöltje, Szandra asszony meg a villanykörte csavarással csak esélyt ad a valódi párttársának. Lipsik ezt nem érthetik meg.
ápr. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden "párthívő" a saját pártjának a jelöltjére fog szavazni, akkor is ezt tenné ha Gipsz Jakabot indították volna. A pártlogót nézi nem a nevet - ez a liberális jelöltre is igaz, ahova odaáll Fletó, Klárika meg a többi oda húzzák az x-et.
ápr. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
Vitézy a Fidesz embere. Szandika szerintem azért van ott, hogy csavargasson valamit, de nem villanykörtét.
ápr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Ez a Senkiházi Alexandra hirdetett valami programot?
ápr. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
12%
Szandikára, hogy egyem a zuzáját.
ápr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Én csak azt nem értem, ha Vitézy valóban a fidesz embere, akkor a fidesznek miért jó, hogy elindítják, hisz elvesz szavazatokat a jelöltjüktől,és a közgyűlésben is várhatóan kevesebb helyük lesz, vagyis a fidesz szempontjából Vitézy mindenhogy csak csorbítja az esélyeiket és a lehetőségeiket, megoszlanak a szavazatok és Karácsony sokkal könnyebben nyer.
ápr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%
Nemhogy szavaznátok inkább Vitézyre. Szentkirályi Alexandra olyan mint a Karácsony. Pártpolitikát folytat és a szimpatizánsok szavaznak rá. Itt egyedül Vitézynek fontos a város. Már egy épkézláb programja van
ápr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8) Te komolyan képes vagy összehasonlítani Karácsonyt Szentkiralyival? Szentkirályi az igazán báb. A legnagyobb skillje, hogy be tud mutatkozni angolul, neg becsavar egy körtét?


Karácsony lehet nem szakember, de az ellenzékiek között messze a legnépszerűbb politikus. Én szívem szerint egy Karácsony-Vitézy közös vezetésnek örülnék ellenzékiként.

ápr. 16. 14:21
 10/11 anonim ***** válasza:
10. Mi az a szöveg? XD
ápr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!