Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy fogjuk elfoglalni Brüssze...

Hogy fogjuk elfoglalni Brüsszelt, ha egy napra egy termet se tudnunk kibérelni?

Figyelt kérdés

Urunk és parancsolónk sajnos nem tudott felszólalni a mostani NATCON konferencián Brüsszelben, mert először több lefoglalt helyszín is kirúgta őket, mint a macskát, majd végül hiába találtak egy helyszínt sokadik nekifutásra, a rendőrök 2 óra elteltével feloszlatták az egész dzsemburit.


Én azt hittem az eddigi kommunikációból, hogy arra készülünk, hogy elfoglaljuk Brüsszelt. Közben meg egy szerencsétlen termet nem képesek kibérelni egy napra? Hogy lesz ebből elfoglalás vajon? Szerintetek sikerülni fog így elfoglalnunk majd Brüsszelt?



ápr. 16. 15:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Sehogy.
ápr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
44%

Milyen demokrácia az ahol adminisztratív eszközökkel akadályozzák a szólásszabadságot ? Az az magyar ellenzéki aki egyetért ezzel, fogja be pofáját és ne kritizálja a magyar állapotokat.

Ugyanis ugyanazt csinálják most Brüsszelben Orbánnal amit Orbán csinál itthon az ellenzékkel.

Ha Brüsszelben renden van akkor itthon is rendben van.

ápr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
13%

2

Itthon mikor tiltottak be ellenzéki gyűlést?

ápr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
28%

#2 Olyanok ezek mint a lengyeleknél. Ott is csak addig volt jó a demokratikus szabály, törvény, amíg kormányra nem sikerült kerülniük. Onnantól már át csináltak amit akartak, a brüsszeli komcsik meg tapsolnak hozzá.

Itt is pont ugyanaz történne ha sikerülne kormányra kerülnie az ellenzéknek.

ápr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

Ezt nem értem.van egy rakás ingatlanuk,azok miért nem feleltek meg?

[link]

ápr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
28%

Én ugyan nem vagyok Fidesz szavazó de azt mondom, hogy ennél szégyenletesebb tettet balliberális politikai erő már régen nem vitt véghez Európában. Lehet itt cinkelődni, meg heherészni az Orbánon, de amikor politikai/ideológiai okból nyíltan megakadályozzák bárkinek a szólásszabadság gyakorlását, az nagyon rossz irányba mutat.

Arról nem is beszélve, hogy kapitális öngól. Kb. olyan, mint amior a pécsi népzenei rendezvényen valami tulok levetette a műsorról a "Fölszállott a páva..." kezdetű dalt, mert a fideszes polgármestert Páva Zsoltnak hívják.

Gratulálok a nemzetközi baloldalnak, hivatalosan is sikerült lesüllyedniük a kelet-európai félfeudális közélet pöcegödrének a szintjére. Bravó!

ápr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%

Mekkora szánalom. :D


6# Orbán évek óta akadályozza 26 TAGÁLLAM döntéshozatalát. Pofátlan egy féregnek kell lenned ahhoz, hogy a 200 kerékkötés után egyből elsírd magad ha egyszer orbánnak is keresztbe tesznek.

ápr. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
58%
6) tessék:
ápr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
10%

7,

Sajnállak!

ápr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
ápr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!