Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az normális, hogy alig tizenny...

Az normális, hogy alig tizennyolc (lassan tizenkilenc) évesen 90D a mellméretem?

Figyelt kérdés
Nagyok a mellem és ez egy kicsit zavar. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy nem vagyok egy vékony alkat! 163 cm 68 kg vagyok. Nem tudom, hogy a termetem mennyire befolyásolja a mellméretemet.

jan. 19. 13:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
A súlyod befolyásolja a mellméreted is. Ilyen adatokkal egyértelműen túlsúlyos vagy. Ha leadsz mondjuk 10 kilót, valószínűleg a számérték lejjebb megy, de lehet, hogy a betű meg fel E-re. A mellméreted alapvetően adottság.
jan. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
60%

Egyáltalán nem vagy kövér. Nincs sok súlyfelesleged.

Genetika állhat a háttérben. Valaki nagymellű, más pedig kis mellekkel rendelkezik.

jan. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövér,1 vagy 2 kiló választ el a normál súlytól. Ellenben én is ismertem egy nőt, vékony volt és G kosaras melltartót hordott. Ezt dobta neki a gép.
jan. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
#2 Nekem 88 volt, amikor anorexiával kezeltek... :D Imádom, amikor itt incelek osszák az észt melltartóméretekről, akik még csak animében láttak nőt. ^^
jan. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
5%
Normális, de ha küldesz képet, akkor tudok biztosat mondani
jan. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
163cm 68kg egyáltalán nem duci. A mellméret meg olyan, hogy nem kéri senki sem, hogy mekkora legyen. Sokan szeretik a féárfiak közül, ha egy nőnek nagyok a mellei. Úgyhogy no para ;)
jan. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%

Most még büntetlenül lefogyhatod a túlsúlyodat, ilyen fiatalon a szövetek még rugalmasak, nem fog megtejeszacskósodni a cickód.

Pár év múlva nehezebb lesz már lefogynod is és az esztétika rovására fog menni.

jan. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
10%

Nekem 85 kilosan volt 95c a mellmeretem. Neked 68 kilosan tuti nem ennyi csak tulzol.

Egyebkent a mell az zsir szoval ha fogysz, mellbol is fogysz

jan. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 qborka ***** válasza:

A női mell áll mirígyállományból + zsírszövetből. Ez nem függ össze a testmagassággal.


Ha veszett diétába kezdesz és kisebb lesz a melled,akkor ott is volt zsírfelesleg.

Ha nagyobb a mirígyállomány,akkor diéta után is marad még bőven mell.



A D kosár márkánkét /pl Triumph,Tezenis,H&M, kínai üzlet/ eltérő adat,de egyiknél sem túl nagy méret.


Jobban aggódnék a 90 cm miatt,(ami a mell alatti méret),hogy a hátadon és elöl,a bordáidon, nincs e túl sok zsír,ami esetleg leadható / leadandó.

jan. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek ilyen melle van? Nem.

Akkor normális? Nem.

Kóros dolog? Nem.

Neked ekkora van és kész.

jan. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!