Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen gyakran keresnek meg...

Milyen gyakran keresnek meg közvélemény kutatók?

Figyelt kérdés
A 22-es választások előtt egy közvélemény kutató keresett meg. Csak az utóbbi két héten hárman hívtak fel. Más is ezt tapasztalja, vagy ez véletlen?

#közvélemény-kutatás #2024 választás
ápr. 16. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Soha senki nem keresett meg. Se engem se a családomat. Ezért is mondom, hogy csalás az egész csak a jól bevált embereiket hívogatják.
ápr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem még valamikor 2004 környékén állítottak meg egyszer az Árpád híd lábánál egy kérdőívvel, egy A4-es papíron kellett valamiket pipálgtani, de már nem emlékszem mivel volt kapcsolatos
ápr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Engem egyszer kerestek 2022-ben elküldtem őket a pcsába és mondtam hogy ne keressenek többet.
ápr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Régen lakótelepen laktunk, akkor 2 alkalommal személyesen is megkeresték. Az egyik politikai, a másik totál vegyes kérdésekkel.

Van vezetékes telefonunk, ezen az elmúlt években is többször kerestek, de az inkább termékekről, rádiózási szokásokról volt felmérés, politikai csak egyszer.

ápr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

Engem egyszer kerestek 2022-ben elküldtem őket a pcsába és mondtam hogy ne keressenek többet.


Mekkora a választási kedved?

ápr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Engem szoktak hivogatni valami magyar szamrol, de sosem veszem fel.
ápr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%

Engem egyszer hívtak fel amikor megvette a fidesz a vodafont, ami azért vicces mert a számom titkos. Valami olyasmi volt a kérdés hogy : ön ugye egyetért azzal a fidesz a legjobb párt igen/nem


Na ott tettem le a telefont hogy elmennek a sunyiba a xar irányított propaganda kérdésükkel, letiltottam a számot és szolgáltatót váltottam mert rettenetes minőségűvé vált rövid idő alatt a szolgáltatás és a titkosított számom kiadják.

ápr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!